Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Keressek másik munkát?

Keressek másik munkát?

Figyelt kérdés

Állandó éjszakás vagyok. Nappal alszok és a 2-3ik műszak után már szinte semmi erőm ébredés után.

Ez kb 20eFt pluszt jelent a normál nappali műszakhoz képest, ami jól jön, de nem létszükség.

Meddig lehet ezt csinálni egyáltalán, mert az tuti hogy nem egészséges.


2017. dec. 24. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az olyan állást, ami elszívja az erődet, azt ott kell hagyni, különben megbolondulsz. Nyáron én is inkább otthagytam egy melót a munkatársak miatt, és csak most lett másik állásom, de nem bántam meg. Ha tud más segíteni, akkor hagyd ott szerintem egyből, ha nem akkor, keress másik melót, és majd otthagyod ezt, ha lesz egy másik.
2017. dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod akkor keressél, vagy legyél váltó műszakba. Sokan azt mondják meg lehet szokni, de nekem se sikerült, elég volt pár hét, aztán váltottam nappalra.
2017. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress.
2017. dec. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A váltott műszaknál még mindig jobb az állandó éjszaka. Ha van állandó nappali műszak akkor azt válaszd
2017. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress mást, középtávon is egészségtelen az állandó éjszakázás. Az a +20000 jól jön, de az egészséged ennél többet ér.
2017. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az első véleményét osztom. Ha kimerülsz munka után, mert elszívja az egész energiád szinte a munkahely, akkor váltani kell, mert sok és egészségtelen az egész. Én is otthagytam december közepén a munkahelyem, mert kimerítő volt és konfliktusokkal teli. Ha úgy érzed elég, akkor válts!
2017. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!