Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Balatonalmádi gimnázium, így...

Balatonalmádi gimnázium, így van esély? Vagy másik iskolát keressek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ez egy fontos kérdés lenne. Ugye vannak kéttannyelvűs gimnáziumok , és ilyen gimikbe csak úgy lehet bekerülni ha én már egész alsó- felső tagozatban tanultam angolt , és angolból kell tennem felvételit ilyen gimikbe (?) és az lenne a kérdés hogy úgy nem lehet ilyen iksolákba kárni hogy én ott kezdem el az angolt , vagy hogy van külön 0.évfolyan arra higy megtanuljak angolúl??!?(remélem érthetően írtszemély" szrint a Balatonalmádi gimnáziumra gondolok elsősorban. FONTOS! (Mert ilyen ügyekben nem vagyok tájékozódott még.)
2017. febr. 28. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A Kétannyelvűhöz nem kell szóbeli felvételi, és akkor is mehetsz oda, hogyha ezelött nem tanultál angolul. :)
2017. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tucsimucsi_228 ***** válasza:
Van olyan kettannyelvu amelyikhez kell szobeli is es angoltudas is, de almadiba nem kell. En oda szeretnek menni, es en se tanultam meg angolt
2017. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (:
2017. nov. 19. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!