Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen pénztárosnak lenni?

Milyen pénztárosnak lenni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
az is csak egy munka..Ülsz ott, jönnek az emberek, köszönsz, bepötyögöd amit kell, fizetnek, visszaadsz elköszönsz, jöhet a következő. Oda kell figyelni, hogy jól adj vissza és kedvesnek kell lenni azzal is aki egy mocskos nagy bunkó. Én mondjuk nem vagyok pénztáros de nekem is vannak vásárlóim akikkel ugyan ilyen szituban vagyok..ki kell őket szolgálnom
2017. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%

Környezettől függ szerintem.

Nálunk 2 bolt van. Az egyikben az eladó nők folyton egymást szapulják, beszólogatnak, megjegyzést tesznek, volt aki ott bömbölt a kasszában... Elég ostoba teremtések.

A másik boltban az eladók a vevőknek szólogatnak be. Pl egy idősebb néni nem matricázta fel a zsemlét, hogy hány forint.... sokszor elnézést kért a kasszában, elment, a kasszás nő meg elkezdte halkan szidni a nénit, milyen egy idióta....

Vagy ma pl a kasszás csaj egy mentőssel kezdtek el flegmázni egy nővel, mert az nem tette ki a szalagra az elválasztó műanyagot a saját áruja után.... Nagyon bunkók voltak.


Szóval ha úgy érzed ha ez a te szinted, biztos jól eltelnek a napok, és biztos nem csinálnám.

2017. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én péztáraztam, egy kisebb SPARban. Alapból a munka tetszett, faék egyszerűségű volt. Nem egy bonyolult dolog, a munkával nekem nem volt bajom. Pláne, hogy szeretek emberekkel foglalkozni, udvarias vagyok, kedves és türelmes. Szóval magával a munkakörrel nem volt bajom. Próbáld ki.
2017. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pokoli.
2018. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!