Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nehéz, megterhelő pénztárosnak...

Nehéz, megterhelő pénztárosnak lenni?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam jóban a számokkal, nem is értettem és nem is érdekel. Mindig azt mondtam azért van a számológép. Annak ellenére ,leérettségiztem és más tantárgyból nem vagyok buta.

Aldiba és társaiba keresnek embereket, na most feltétel pénztárba is kell ülni. Nagyon félek, zavarban vagyok és nem jól adok vissza vagy rosszul ütők be egy kódot?

Csak azt figyelem annyi fajta pénztáros van,tini-öregecske is, és minden népcsoportból.

Avval vigasztalom magam ha nekik megy nekem is.

Valós a félelmem vagy ennyire bátortalan vagyok?

Minden jó indulatú választ köszönök,olyan írjon aki hasonló matekban mint én. Zsenik kíméljenek.



2016. okt. 13. 22:40
 1/5 anonim válasza:
100%

Először egy kis javítás a diszlexia az olvasási nehézség. A matek a diszkalkulia.

Én nekem is valami hasonló helyen kellene dolgoznom és pénztárba én se szeretnék. De nem nagy cucc igazából, a mai gépek kiíják hogy adj vissza 530 forintot azt meg már ki lehet aprózni meg amúgy is betanítanak.

2016. okt. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Penztaros ismeroseim azt mondjak sokkal leterhelobb az ertetlenkedo vevo mint maga a munka, de az elejen biztos szokni kell. Biztos betanitanak ugyhogy nem kell parazni figyelj mindenre amit mondanak es idovel belejossz
2016. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
100%
Maga a feladat nem megterhelő, be is tanítanak. (Mondjuk szépen öntökönszúrtad magad, mert itt jön ki, hogy miért hibás az "azért van a számológép" érv.) Az igazán megterhelő a monoton munka és a kretén vevők. Feleségem kereskedő, úgyhogy tőle tudom, hogy naponta több tíz idióta érkezik, a lehető legdebilebb problémákkal.
2016. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dittike05 válasza:
100%
Maga a feladat, hogy lehúzd a termék kódját, beüsd a kapott összeget, visszaadj, gyerek játék. Csak figyelni kell szigorúan. Viszont, amikor több százezres tételek forognak a kezeden, és számolod a 10 és 20 ezreseket, nagyon észnél kell lenni. Meg ahol sok az adminisztráció hozz, mint a Media Marktban.. ott a sok számla,kései elvitel, Cetelem és egyéb szolgáltatások, meg amikor az összeg egy részét KP-ben, a többit kártyán fizeti a vevő.. meg minden féle utalványok vannak.. kártyák, meg papír alapúak (lehetőleg 300-200-500-1000-os címeletekben) és ezekkel több 100ezret fizetnek ki, meg ezeket megfelelően kell a gépbe elkönyvelni, hááááááááát.. nekem nagyon nehéz.
2016. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ.
2017. jan. 30. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!