Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyet megtehetnek?

Ilyet megtehetnek?

Figyelt kérdés
3 hét múlva dokihoz kell mennem időpontra. Szóltam mennem kell. Erre a főnök kijelentette ebben a hónapban senki nem mehet szabadságra. Van ilyen?
2018. jan. 4. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Táppénz? Tudom, hogy anyagilag szívás, de egy nap talán belefér. Azt pedig semmiképp sem tagadhatja meg.
2018. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem táppénzre. Beteg vagyok és 3-4 havonta gyógyszerfelírásra. És erre se akarnak elengedni.
2018. jan. 4. 13:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a munkaidőd de nem csak délelőtti rendelés van. Én délután 4ig dolgozom és este hatig van rendelés. A gyógyszerfelírás miatt nem hiszem hogy adnának szabadnapot. Ha az orvos megvizsgál akkor természetesen más a helyzet.
2018. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy másik településen van a szakorvosom. Kb 45km-re. Mert ő a legjobb. Kontroll és gyógyszerfelírás. Szóval ezt nem lehet 1-2 óra alatt elintézni.
2018. jan. 4. 16:52
 5/12 A kérdező kommentje:
Az egyik munkatársam előre szólt kórházba kell kivizsgálásra mennie délután 2-re. Délig maradt volna. És így sem engedték. Már egy 3. ember is könyörgött, engedjék el. Hát akkor sem.
2018. jan. 4. 16:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak a gyengéket lehet elnyomni.
2018. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondd azt,hogy állandó gyógyszert szedsz,nem hagyhatsz ki egyetlen szemet sem,muszáj elmenned.Elvileg nem tagadhatják meg.
2018. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem unod?

Nem mész dolgozni, viszel orvosi igazolást. Pont. Ha nem fogadja el, munkaügyi bírósághoz fordulsz. Nincs de, nincs mi van akkor, nincs semmi, az van amit ide leírtam.

2018. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8: Erre mindjárt azt fogja felelni, hogy ha a munkaügyi bírósághoz fordul, és megnyeri ellenük a pert, akkor meg ki fogják rúgni, és azt meg nem akarja, mert akkor nem tud megélni. Annyi ilyen kamukérdést feltett már itt.
2018. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért kezdtem azzal, hogy nem-e unja még. Felismertem egyből.
2018. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!