Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyet megtehetnek?

Ilyet megtehetnek?

Figyelt kérdés
3 hét múlva dokihoz kell mennem időpontra. Szóltam mennem kell. Erre a főnök kijelentette ebben a hónapban senki nem mehet szabadságra. Van ilyen?
2018. jan. 4. 12:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Életemben először tettem fel ilyen kérdést. Nem értem ezt a kamuzást!!! Be lehetne fejezni!!!
2018. jan. 5. 22:54
 12/12 anonim ***** válasza:
11: Akkor, ha nem akarod, hogy összekeverjenek vele, legjobban tennéd, ha befejeznéd az értetlenkedést-tehetetlenkedést. El lettél látva tanácsokkal. Menj be a főnökhöz, és mondd el, hogy muszáj felíratnod a gyógyszert, nem hagyhatsz ki egy hónapot sem, mert az az egészségedet veszélyezteti. Ha nem akarnak elengedni, akkor kiveszel egy nap táppénzt, és slussz. Ha attól félsz, hogy emiatt kirúgnak majd, akkor pedig szépen tűrsz és nyelsz tovább, és nem jössz ide feleslegesen kérdést feltenni. Ennyi.
2018. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!