Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol tudok elhelyezkedni mint...

Hol tudok elhelyezkedni mint logisztikus ha nincs benne semmi gyakorlatom?

Figyelt kérdés

Végeztem a fősulival (Budapesten) de ennek már 4 éve. Azóta gyárban tudtam elhelyezkedni mint operátor mert tapasztalat nélkül nem kellettünk sehova. Anno a nagy gyakorlati helyünkön kávét főztünk, semmi másra nem alkalmaztak a kartondoboz hajtogatáson és a fénymásoláson kívül. Nem akartak betanítani, nem volt rá idő, vettek fel mást inkább ahová jelentkeztem. Váltanék már nagyon és azon gondolkodtam van-e valamilyen cég aki biztosít betanítást, traininget, akár utazási támogatást bérletre. Hajlandó lennék naponta ingázni 100 km-es körzetben busszal ha tudnának bérlet támogatást adni. Sajnos a környékünknön nem sok lehetőség van a szakmában így érdeklődnék hogy a fővárosban, környékén tudtok-e olyan cégeket ahol lenne lehetőség dolgozni, ahol nem küldenek el egyből és segítőkészek.


Köszönöm!


2018. jan. 6. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem azért, de ha nem találod meg magadnak, akkor, hogy akarsz érvenyesülni a szakmában?

Egészen pontosan amióta operátorként dolgozol hány helyre adtad be az öneletrajzod? Gondolom vezeted egy mappába.

Ez a legundorítób kifogás, hogy csak tapasztaltat vesznek fel. Másik több millió el tudja kezdeni. Köztük én is eltudtam tapasztalat nélkül kezdeni, egy olyan cégnél, ahol 2 (!) Éves tapasztalatot kért!

2018. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Merci var teged biztosan :)
2018. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!