Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet így esélyem elhelyezkedn...

Lehet így esélyem elhelyezkedni a szakmámban?

Figyelt kérdés

2011-ben végeztem egy BA képzésen, de soha egy percet sem dolgoztam a szakmámban. Mire végeztem, nem is érdekelt a dolog, ezért nem is erőltettem.

Az az igazság, hogy már akkor sem volt önbecsülésem. Nem vagyok hatékony tanuló, sokszor amit bemagoltam vizsgára 2 héttel a vizsga után már nem is emlékeztem rá.

Ennyi évvel a diplomám után pedig jóformán SEMMIRE nem emlékszem. És nem csak úgy mondom, mert tényleg nem. Az a papír gyakorlatilag semmit nem ér.

Viszont most belebotlottam egy álláshirdetésbe, ahová pont az én diplomámat kérik, és keresnek pályakezdőket is, nincs elvárás, hogy legyen gyakorlat.

Annyira kicsi az önbecsülésem a témával kapcsolatban, hogy még csak el se merem küldeni az önéletrajzomat, mert úgyis csak az lenne a vége, hogy nem felelek meg épp a fent említett okokból, és akkor csak még nagyobbat zuhannék a saját szememben.


2017. nov. 24. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem lehet így esélyed elhelyezkedni a szakmában.
2017. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Van esélyed, csak találj ki valami jó mesét miért nem dolgoztál eddig a szakmádban. Ha ezt előadod, akkor tuti nem lesz esélyed.
2017. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dolgoztál 2011 óta? Mert akkor mondhatod azt, hogy 6 évig dolgoztál vmiként, de szeretnél váltani, piacképesebb területen. Amikor végeztél, igaz, hogy nem abban kezdtél el dolgozni, mert előbbre tartottad azt a vmit, sőt, hamarabb találtál állást vele. De eltelt ennyi idő, váltani szeretnél, keresel állást és ezért küldted el az önéletrajzodat.
2017. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
#3: Igen, előrébb tartotta a hamburgersütést.
2017. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs sok eselyélyed,bár nem tudjuk miket dolgoztál eddig,és mi a végzettséged.De egy próbát nem ér meg?Vesztenivalód nincs.
2017. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Én sem tudtam rögtön elhelyezkedni a tanult szakmámban, és elvállaltam olyan munkákat, amikre lehetőségem volt, de én soha nem adtam fel, hogy a tanult szakmámba áttérjek, próbáltam apróbb referencialehetőségeket megragadni, tanulni, fejleszteni magam akár egyedül is. Elárulom neked, az iskolában tanultaknak amúgy sem venném hasznát, az életben, miután kikerültem a suliból, sokkal többet tanultam a tanult szakmámról is, így pedig már talán több esélyem is van megcsípni egy szakmabeli állást, még akár úgy is, hogy kezdő pozícióban indulok több év munkatapasztalat után.
2017. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha pályakezdök is mehetnek akkor biztos segiteni fognak az elején a helyedben simmán megprobálnám .
2017. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 "Hannover96" ***** válasza:
0%
4-es! Te honnan veszed, hogy a kérdező hamburgert sütött? Belelátsz a fejébe? :D
2017. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!