Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ilyen munkák vannak?

Milyen ilyen munkák vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok, egy általános, közepes erősségű gimnáziumban tanulok, az átlagom mindig 4.5 feletti volt.

Nagyon szeretem az állatokat, állatorvos szerettem volna lenni de rájöttem hogy az nem az én világom. Az elmúlt hetekben párszor voltam egy televíziós műsorban, és nagyon megtetszett az ott zajló szervezkedés, nyüzsgés, az összeszedettség, a közös munka. Esküszöm még a rakodós srácokat is irigyeltem:) nem tudom hogy hogy lehet ilyen helyre bekerülni, de szívesen csinálnám. A tanulás nem akadály, a pénz már egy kissé, de nincsen lehetetlen..:)

Pèldául már egy sminkes is jó, csak az a baj hogy nem szoktam, és nem is tudok. Illetve fogalmam sincs, mennyire lehet kihalásos alapon bejutni például sminkesként, vagy teszem fel "kamerásként"

Tudnátok írni munkaköröket a tévés életen belül? Továbbá hogy hol, mennyit(évben) és mennyiért lehetne megvalósítani, és van e értelme?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.:)


16/l


2018. jan. 22. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A tévézés az utolsó éveit éli... Mindenki netezik, jútobozik.

Jobban járnál, ha pl villanyszerelő lennél. Hiányszakma. Állítólag hülyére keresik magukat :D

2018. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem.. hát ez kiábrándító. Ha a környezetemből indulok ki, nálunk mindenki valamilyen szinten tv függő..

Nem igazán vonz, és egy lánynak nem ilyen szakmát képzelnék el..:( köszönöm, azért ment a zöld kéz.

2018. jan. 22. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem most nagyon nehéz megmondani, hogy mi lesz jó tíz év múlva. Nagyon meg fog változni a világ. Semmi sem lesz ilyen mint most. Ez a most kezdődő automatizációs hullám el fog söpörni rengeteg régi munkát. És nem lesznek helyettük újak. Feltehetően :D


Szerintem az első számú cél, hogy tanulj meg angolul nagyon nagyon jól (furcsa mód erre a legjobb, ha valami mást tanulsz angolul. pl coursera meg hasonló oldalakon). Amúgy meg próbálj kinézni valami egyetemet, ami érdekel és ott majd jó minőségű emberi kapcsolatokat kiépíteni. Ez fog leginkább segíteni eligazodni abban, ami éppen lesz. Ehhez meg az a legjobb, ha minél előbb nem otthon laksz. Szóval szerintem az optimum terv az, hogy ami után végeztél a középsulival felvegyenek valahova és koleszban, vagy emberekkel közösen bérelt lakásba tovább (attól függ milyen anyagi háttérből jössz).

2018. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!