Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A MÁV mennyi idő elteltével...

A MÁV mennyi idő elteltével válaszolt nektek álláspályázatra?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem 1 hete munkára náluk. A jelentkezési határidő lejárt, de még mindig nem értesítettek. Van itt esetleg olyan aki a MÁV-nál dolgozik és van infója erről?
2018. jan. 25. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
1 hét még semmi, anno mikor engem felvettek 3 hónap telt el a jelentkezés és a szerződés aláírása közt, bár ez több mint 10 éve volt. Szerintem most is 1-2 hónapra számíthatsz.
2018. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már többször is jelentkeztem hozzájuk. Volt, amikor csak pár hónap múlva annyi jött egy e-mailben, hogy nem engem választottak, pedig be se hívtak interjúra. Lét különböző állásom voltam tesztet írni, ígérték, hogy két héten belül keresnek az interjú miatt, merthogy az is lesz, azóta is keresnek.. Az egyik 1 éve volt, a masik fél. Azóta megtudtan egy ismerősöm által, hogy mindkét helyet már betoltottek, de ha szóltam volna, hogy jelentkeztem, akkor szólt volna az érdekemben és felvettek volna.

Azóta sikerült bekerulni hozzajuk: szeptember közepe táján jelentkeztem egy állásra, aminek a jelentkezési határideje október vége volt. Október végén hívtak, hogy menjek be interjúra, november közepére kaptam időpontot, közben láttam, hogy a jelentkezés határidejét november végére módosították. Az állásinterju két koros volt, a második november vége felé volt esedékes, majd 3 napra rá értesítettek, hogy felvettek. Azaz szeptember közepétől december elejéig húzódott a felvétel folyamata, január 2an kezdtem.

2018. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!