Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy készültök fel egy...

Ti hogy készültök fel egy állásinterjúra?

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
leginkább sehogy. csak beesek két bolt között, én nem szoktam tökölni vele túl sokat. de sztem ez így jó, én tényleg engem látnak, nem egy színjátékot.
2018. jan. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Lezuhanyzok, jobb minőségű parfümöt rakok magamra.

Lecsapom a borostát és a legszebb öltönyömet veszem fel.


A tükör előtt eljátszom, hogy én vagyok a világ legjobb alanya és megnézem a youtube előtt 1-2 motivációs videót.

Majd odafele fejben eljátszom párszor a dolgot ezáltal lesz egy kialakult kép a fejemben és nagyobb lesz az önbizalmam.

2018. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Vannak standard kérdések, amiket kb mindenhol feltesznek, ezekre átgondolom, hogy nagyjából mit akarok válaszolni.
2018. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Utána olvasok a cégnek, ahová megyek interjúra, hogy tisztában legyek azzal mit kell majd csinálnom, és látják hogy felkészült vagyok ez mindenhol jó.

Nem öltözöm ki, maximum egy ing vagy ingpóló.

Van egy babonám hogy előtte körbejárom a helyet ahol az interjú lesz. Nyugodt maradok, és őszintén kérdezek és válaszolok.

2018. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megnézem az adott intézmény honlapját, utánanézek tv.-eknek, rendeleteknek, elmegyek előtte megnézni helyileg hol van, rendszerezem a saját "pedigrémet". Szinte mindig van olyan, hogy "hirtelen jött" kérdés jön ilyenkor, amire nem igazán lehet felkészülni.

Észrevettem: ha nagyon rágörcsölök (tehát mindent megnézek előtte), akkor laza-, ha meg nem nézek utána, akkor meg kemény állásinterjúba futok bele.

2018. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utánaolvasok a cégnek, megnézem a honlapon a munkatársakat, ha kint vannak. Fejben lejátszok néhány kérdést és választ. Próbálok önmagam lenni.
2018. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdéseket gyártok,mert legtöbbször az álláshirdetésekből nem derül ki semmi lényeges infó. Pl munkaidő, van e túlóra, mi pontosan a feladat. Sokszor cégnév sincs hogy utána nézzek.
2018. jan. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!