Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire számítsak, felvesznek vajon?

Mire számítsak, felvesznek vajon?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy intézményben, érdeklődni hogy esetleg lenne-e náluk állás. Azt mondták jelenleg nincs felvétel, de lefénymásolták a bizonyítványomat és kétszer is megnézte az intézményvezető hogy megvan-e az elérhetőség az önéletrajzomon.

Kicsit bonyolult ez a dolog, mert azt hallottam van náluk felvétel, de most az igazgató azt mondta nincs, de ezt azután mondta, hogy látta hol tanultam a szakmám (sajnos nem egy jó hírű iskolában...kérdezte is hogy hogy-hogy oda jártam, stb.). Ettől függetlenül azt hiszem szimpatikus voltam neki, de most nem tudom eldönteni hogy tényleg nincs felvétel vagy lenne, csak amiatt vacilál hogy "úristen melyik iskolából jött"...

Ti mit gondoltok? Tudjam be ezt a szokásos lerázó szövegnek, vagy van remény hogy hamarosan keresni fognak?



2018. jan. 30. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de szinte kizárt.
2018. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom keresnek - e, várakozó állásba helyezd magad. Baj nem származik ebből.

Lehet mégis hívnak. " Majd meglátjuk mit tud ". Próbaidőn kiderül... mondják ők, maguk közt.

Van kisvárosomba egy két rehabos melohely. És belefutpttam abba hogy azt beszélték van felvétel.

Aztán " kinyögték kérdésemre " Létszám stop van jelenleg.


Iskolákról jót / rosszat mindig hallani.

Megvan még az ellenőrződ?? Arra gondolok, milyen tanári üzenetek voltak a szüleid felé.

Abból a leendő munkáltatód láthatja Te abba a " rossz hírt vivőre " közé tartozol.

( kusza a gondolat tudom, olvasd el többször. sajna rosszkor néztem ide be, félek bukta lesz ).

2018. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!