Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behívtak a Lidl-be állásinterj...

Behívtak a Lidl-be állásinterjúra holnapra. Ha felvesznek kb milyen munkabeosztásra/körülményekre számítsak?

Figyelt kérdés
6 Órásba jelentkeztem, sose dolgoztam még ilyen helyen, nem értek kasszához, semmi ilyesmi.... 26 eves vagyok. Igazabol nem gondoltam , hogy behivnak az önéletrajzom alapján. De ha már így alakult, megpróbálnám. Hogy működik a rendszer? Jó lenne, ha lenne itt valaki, aki tapasztalatból tud írni róla.
2016. máj. 29. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Már ne haragudj, de azt se tudod, milyen állásra jelentkeztél?
2016. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, sokra mentem veled. Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, minek böfögtél ide? Árufeltöltőnek, pénztárosnak jelentkeztem. De mivel még soha nem dolgoztam ilyesmi helyen, talán természetes, hogy érdeklődök...

Gondolom nem én vagyok az első aki nulla tapasztalattal lép be egy ilyen munkahelyre.

2016. máj. 29. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Az állásinterjú végén meg szokták kérdezni, hogy NEKED van-e valami kérdésed. És ott a legilletékesebbtől fog rá választ kapni.
2016. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az interjút követően meg fognak hívni a hozzád legközelebb eső valamelyik logisztikai központjukba (pl.: Hejőkürt), amit fizetnek is. Ott először fényesítik a céget, -konkrétan mikor én voltam ott, a kereskedelmi igazgatónak akkorát nyalt az egyik beosztottja, hogy már akkor elgondolkodtam a LIDL-nél elképzelt jövőmről- majd tesztek egy sétát a raktárépületben, ami elég nagy és tele van cigányokkal. A betanulás nem a füzet szerint fog történni, amikor az első munkanapomon megpróbáltam volna élni a Hejőkürtön ajánlott betanulási sémával, a boltvezető elküldött budipapírt pakolni. Nekem sem volt tapasztalatom, igazából betanulni sem tudtam, pedig gyorsan tanulok, így 2 hét után elváltak útjaink (bolti eladó voltam 6 órában). A LIDL-nél elég nagy a fluktuáció, már csak azért is, mert a hejőkürti napon voltunk kb. 5-en, plusz a nagy fejesek 4-en. Természetesen a kereskedelmi igazgató rögtön azzal indított, hogy nem azért vagyunk ilyen kevesen, mert nagy a fluktuáció. Á nem. :D
2016. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!