Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nehéz találni 4...

Szerintetek nehéz találni 4 órás állást? Többit alább.

Figyelt kérdés
Elmondom mi lenne a problem a "sima" állással. Most nem vagyok egy munkakerülő, oda is tudom magam tenni, de nekem az 5 nap, ha végig kell dolgozni a 8 órát az sok. Csak az a probléma ha 4 órás állásom lenne, akkor olyan is a pénz, az ilyen helyen nagyon gyengék szoktak lenni a fizetések, a 100.000 nettót sem éri el. A kérdésem az lenne lehet e olyan munkát találni ami 4 órás, fizetésben összejön olyan 200.000 nettó egy hónapban, vagy több. És ilyen helyen hogy kellene dolgozni egyébként? Hétfő, kedd, szerda? Köszi.
2018. febr. 9. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

😂😂😂😂

Mondd, hogy trollkodsz

2018. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zoli780806 ***** válasza:
83%

4 óra => 84 óra / hó


nettó 200,000 / 84 = 2381 Ft nettó órabér.


Van ilyen munka. A kérdés, hogy mihez értesz. Ha semmi extra.....pl.nem vagy informatikus, se prosti, akkor valószínűleg nem találsz ilyen elvárásoknak megfelelő munkát.

2018. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha mondjuk diplomás nőgyógyász lennél egy magánrendelővel, akkor annyit rendelnél, amennyit akarsz, és annyi pénzt kérnél, amennyit akarsz.


De gondolom szakképzettséged sincs, nemhogy diplomád.

2018. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Szánalmas és egyben vicces.
2018. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt Amszterdamban többször is dolgoztam már úgy. De mellé csináltam mást is, mert önmagában csak a síma megélhetéshez elég, félrerakni nem bírsz.
2018. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, ha az fontos, heti öt napban, hétfőtől péntekig.
2018. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Most még kinevetjük a kérdezőt, de erre halad a világ. Hozzáteszem szerencsére.
2018. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!