Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási idő alatt mennyire...

Felmondási idő alatt mennyire gáz táppénzre menni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 03:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, főleg ha te kellene épp betanítsd az új kollégát. Ennek ellenére, ha valóban szükséged van rá, mert pl. ki vagy merülve, akkor vegyél néhány napot. Az egészséged fontosabb, mint a cég.
2018. febr. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszban válnék el a cégtől én is mennék tp-re....

De eddig sehol nem voltam rissszban ezert nem mentem el...

2018. febr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg beteg vagy akkor menj. Jobb mintha végigfertőzöd az irodát.
2018. febr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire, pihend ki magad, talalnak helyetted mast ne streszelj ugyis mesz el onnan, mindegy
2018. febr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Elég alja húzás. Kivéve persze ha tényleg beteg vagy. Inkább próbálj megegyezni, hogy ne kelljen ledolgozni
2018. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán gáz kérdés. Pillanatnyilag tombol az influenza, ha jól tudom. Lázasan nem kellene semmilyen munkakörből bemenni..

Igenis gyógyulj meg. Utána menyj közösségbe.

Mennyi a felmodási idő? A 30 naptári nap?

2018. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Elmehetsz táppénzre, de akkor a felmondási idő "megáll" és amint visszamész táppénzről, folytatódik. Utána lehet nézni, ez így van. Szvsz ez felesleges időhúzás, ha úgyis le kell dolgozni (mert ez alól nem bújhatsz ki) jobb előbb letudni és túl lenni rajta. Ha viszont van még szabadságod, azt kiveheted, azzal megrövidítve a felmondási időt, én is így csináltam.
2018. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok! Úgy döntöttem nem fogom így csinálni, azért ennyire nem ártottak nekem, inkább a légkörrel volt a gond. Jobb a békesség, ki tudja, talán 10 év múlva még visszakerülök ide.
2018. febr. 12. 17:37
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tolódik ki a felmondási idő, ezt honnan vetted?
2018. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Két év alatt mindig a bébiszitter vagy a testvérem vitte a kislányom orvoshoz mikor beteg volt és maradtam otthon vele mikor én dolgoztam. A felmondási időm alatt beteg lett de akkor már annyira besokalltam hogy abszolút nem érdekelt hogy hogyan fogják megoldani ... nem bántam meg...ja és nem tolódik a felmondási idő
2018. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!