Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Járt már így valaki?

Szóval 20 éves vagyok most végeztem sulival és vannak gondok a munka helyemen. Alapvetően cnc-s végzetségem van és most kezdetem el benne dolgozni de vannak bajaim főleg azért,mert nagy hiányoságaim vannak. Ezek többnyire rajz olvasás és befogások terén van . Kollegák folyton azt kérdik minek jártam suliba,ha ezt sem tudom meg,hogy kaphattam papírt róla meg ilyenek. Valamint én szakmunkás után 2 évet gimibe jártam ahol az ilyeneket egyáltalán nem oktaták és ezért amit tanitottaknagyon kiesett. Szeretem csinálni ezt az egészet de kollegákat szerintem nagyon idegesitem azzal,hogy folyton megkérdezek mindent . Járt már valaki így iskola után?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, munka, CNC, szakmunkás, szakmunka

febr. 13. 18:04  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Amennyiben gátolnak szabadidőben keress fel egy cnc szakit , mutassa meg mi a pálya és dolgozd le az oktatást .

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 13. 18:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan ember, aki jobban járt azzal, hogy elbocsátották (főként ok nélkül)?
Most megyek öregségi nyugdíjba. Kérdésem:ha a munkaadó cégem helyesen járt el, lehetséges-e olyan időtartam, amikorra fizetést már nem, nyugdíjat pedig még nem kapok?
Miután megszabadultál a régi munkahelyedtől, utána még sokszor járt az eszedben mit kellett volna másképp tenned?
Járt már valaki úgy hogy munkahelyet váltott de rájött hogy az előző munkahelyen sokkal jobban érezte magát és azt szerette igazán csinálni? Ha visszavennének a régi helymre...
Jogosan járt el a munkaadóm?
Azért fordulok hozzátok mert most lesz új munkahelyem, a tétényi úti sparban ( a szent imre kórháznál) Ott milyen kassza van? Járt már ott valaki? Milyenek az emberek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!