Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is szokott bénázni az...

Más is szokott bénázni az első pár héten, ha új munkahelyre kerül?

Figyelt kérdés
Nem olyan nehéz a munkaköröm, de néha figyelmetlen vagyok és olyan dolgokat rontok el, hogy én is csak így nézek, hogy úristen...Mindig stresszelek reggel, délben, este, hogy már megint miért fognak leszidni, már megint mit fogok elrontani...
2018. febr. 19. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne.
2018. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár hétig tökre normális, ne stresszelj, inkább kérdezz!
2018. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első hetekben olyan béna voltam, hogy később elmondták, nagyon gondolkoztak rajta, hogy kirúgjanak próbaidő alatt. Kb 3 hét kellett, mire belerázódtam, két hónap után meg már hozzám küldték a 2 éve ott dolgozó kolléganőt, hogy mutassak meg neki pár dolgot.
2018. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csak az első pár héten... :D

Az emberek nem tökéletesek, mindenki hibázik.

Néhány hete vagyok az új helyemen, de olyan munkát végzek, ahol belelátásom van mások munkájába is, és néha elszörnyülködök, hogy mennyire rosszul dolgoznak a már 10-20 éve itt dolgozó kollégák is! Olyan dolgokat rontanak el, hogy a hajam az égnek áll tőle!

2018. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki bénázik, akár végig a próbaidő alatt is, a lényeg, hogy látsszon a fejlődés, és az érdeklődés, akkor nincs baj. :-)
2018. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogy, én tökéletesnek születtem úgyhogy sosem bénáztam, egyetelenegyszer sem, kérdeznem se kellett, mindent azonnal tudtam az első perctől kezdve, ahogy beléptem az ajtón.

Természetesen az új betanulóktól is ugyanezt a tökéletességet várjuk el, ha hibázik, kinevetjük, aztán kirúgjuk seperc alatt, ha kérdezni mer, akkor meg megállapítjuk, hogy hülye, és nem segítünk neki. És persze egész nap szidjuk, hogy hogy lehet ilyen béna, mert nyomás alatt majd biztos jobban fog teljesíteni.

Naná, olyan béna voltam, még a legegyszerűbb dolgot is sikerült elrontanom, aztán csak álltam ott vöröslő fejjel... Így utólag már vicces, meg hozzám mindenki kedvesen fordult, segítőkészek voltak, szóval én is megpróbálok az lenni az újakkal.

Ne aggódj, belejössz majd :)

2018. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!