Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákként ez lehetséges?

Diákként ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Aldiban,Lidlben pénztàrosként dolgozni?Azt tudom, hogy a Tescoban van erre lehetőség viszont az messze van. Vagy pedig a ruházati boltokban kisegítőként? Melyik diàkmunkàs céghez kell tartozni hozzà?vagy vannak olyan üzletek,ahol anélkül is fogadnak?

#Szeged #Aldi #pénztàros
2018. febr. 20. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet dolgozni. Bemész több munkaközvetítőhöz és megkérdezed lehet-e dolgozni ott ahol szeretnél.

Viszont sajnos általában azok tudnak menni jobb helyre akik seggnyalók vagy régóta dolgoznak az adott helyen.

A boltok is megérnek egy próbát, érdemes bemenni és személyesen megkérdezni hogy lehet-e diákmunkásként dolgozni náluk. Van ahol örülnek hogy menni akarsz, máshonnan elzavarnak.

Csak egy személyes megjegyzés: a diákszövetkezetek szerintem borzasztóak, a legtöbb aki ott dolgozik rohadt nagyképű, csak a haszonra mennek és semmi emberi nincs bennük. Aki nem protkós vagy régi tag azt le sem szarják.

A kereskedelem meg a legundorítóbb hely ahol ember diákként dolgozhat. Csicskáztatás, bunkózás, mindenért hibáztatás megy ott a vásárlók, a dolgozók és néha még a többi diák részéről is.

2018. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy csomó helyen látom, hogy ott a kasszák utáni részen, ahol el kell rakni a motyót, van kirakva doboz az önéletrajzoknak, meg van szórólap az álláslehetőségekről felnőtteknek és diákoknak én egyszer egy diákmunkásat vettem el az egyik áruházban, ott rá volt írva, hogy a Nyuszifül Iskolaszövetkezet közvetít oda munkaerőt, és hogy a Nyuszifül Iskolaszövetkezettől is Jóska Pista koordinátort kell keresni, ha itt akarsz dolgozni.

De bedobhatod a jelentkezésed a dobozba is, vagy ha írsz nekik egy e-mailt vagy telefonálsz (az áruháznak), biztos megmondják, hogy mit kell tenned.

Kasszás Erzsi és Biztonságiőr Béla akkor se tudnak segíteni, ha akarnak, de talán a boltvezetőt ki tudják neked hívni, és ő tud segíteni. Meg ha én üzletvezető lennék, imponálna, hogy valaki veszi a fáradtságot, összeszedi a bátorságát és személyesen jelentkezik munkára.

Vagy bemész a legközelebbi iskolaszövetkezethez vagy munkaközvetítőhöz egy önéletrajzzal, és elmondod, hogy itt szeretnél dolgozni.

Vagy inkább mindhármat csináld meg egyszerre, az egyik majd bejön :)

2018. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!