Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez lehetséges rossz munkahelyi...

Ez lehetséges rossz munkahelyi viszony miatt?

Figyelt kérdés

Elég rossz a munkahelyemen a légkör. Mindenki utál mindenkit egymás szemébe megy a nyalás de az ember hátamögött meg meg a mocskolodás. Én már alig beszélek valakivel munkahelyen. Sokszor engem cseszegetnek mondva csinált okok miatt.

Már reggel feszült vagyok sokszor van bennem ilyen belsö remegés,heves szivdobbanás. Ez lehet a stesz miatt?


2017. nov. 27. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem a munkahelyek 90%-án így viselkednek az emberek.
2017. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne lehetne? Ha az ember feszülten, undorral megy a munkahelyére...
2017. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Naná. Nálunk is ez megy. Sok a nő és a kavarás. Én is már gyomorideggel járok dolgozni. Aztán egyszer kétszer borul a bili ami aztán rendeződik a nincs is semmi bajjá. És kezdődik előröl. Gusztustalan az egész.

Próbálj nem erre fókuszálni hanem inkább a magánéletedre.

2017. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez megy itt is.

Ahol nők vannak, ott ez van. És természetesen a normális nőket próbálják kikészíteni, mert velük a pasik normálisak és ettől kikattan az agyuk, féltékenyek lesznek.

2017. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahol nők vannak???

Hááá. Én olyan helyen dolgozom ahol ugyanez megy. És kb 3 férfi kavarja a kakit. Mi nők meg pislogunk milyen ... alakok. Mi is gyomorideggel járunk be sokszor. Viszont 10-ből 9 melóhely ilyen sajna.

2017. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki szeret mindenkit egymás szemében,5 perc után kidumálják egymást,én meg mivel nem barátkozom ezekkel a nőkkel,extrán utálnak,durván viselkednek,megpróbálok nem foglalkozni ezzel,de nehéz.Férfiakkal semmi gondom.
2017. nov. 29. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul állsz hozzá. Ha megváltoztatnád a gondolkodásod, és nem eleve ilyen rossz jelzőkkel indítanál, ha a munkahelyedre gondolsz.

Gondold át azt is, hogy maga a munka kielégít-e?



Dolgoztam férfiakkal, nőkkel, és meggyőződésem, hogy nem a kollégák nemi összetétele az, ami meghatározza a munkahelyi légkört.

Nekünk kell azt elfogadhatóvá tennünk, saját magunkban kell helyére raknunk a dolgokat.

2017. nov. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!