Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitől feleződött meg a munkaha...

Mitől feleződött meg a munkahatékonyságom a nagyszünet után?

Figyelt kérdés

Kezdő dolgozóként 4 órán keresztül tudtam hozni az elvárt normához közeli munkatempót, ám a 20 perces szünet után, ahol csak banánt, meg csokit nyomtam magamba, egyszerűen teljesen lelassultam. Fáradtságról nincs szó, az csak az utolsó órában kezdett előjönni.


Hogy lehet kiküszöbölni ezt a visszaesést? Milyen praktikák vannak erre?


2018. febr. 25. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
nem szabad elmenni dolgozni, az egy kinzás.
2018. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

“Kajakóma”

Jol laksz és a szervezeted ugy érzi, hogy jol esne egy kis szieszta. Tudatalatt pihenésre vágysz. Gondolj csak bele, milyen jo lenne lepihenni egy órácskára. Persze tudom hogy nem lehet, de en ugyanígy érzem 12 meló közben a déli vagy éjféli kaja szünet után.

Általában munkakezdéskor még éberebb, fürgébb vagyok, így próbálok egy két óra előnyt csinálni, előre dolgozni, hogy a kaja szünet után kicsit “tudjak” lazítani. Ilyenkor 1-2 órán keresztül csak imitálom a munkát. Utána osszeszedem magam, és próbálom túlélni az elkövetkező 3-4 órát :)

2018. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat az elírásokért!


* 12 óra meló

** tudjak “lazítani”

2018. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én az akkori étkezést kávéval fejezem be. Attól egy kicsit felpörgök, és elvagyok kb. 2 órán keresztül. Az utolsó 1-1,5 órát meg túlélem valahogy.
2018. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!