Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megkérdezhetem a főnökömtől?

Megkérdezhetem a főnökömtől?

Figyelt kérdés

A karácsonyi jutalmunk és a fizetésemelésünk is differenciáltan jár. Mondhatnám, hogy teljesítmény alapján, de inkább arcra...

Az a helyzet, hogy nekem mindkettőt megalázóan alacsonyra nyomta le a főnököm, ami nagyon rosszul esik és abszolút elvesztettem minden motivációmat, hiszen úgy éreztem, hogy belegebedek a munkába és még is csupán ennyi járt... Mintha képen nyomtak volna egy serpenyővel.

Szóval mielőtt rámenne a lelkem a dologra, mi lenne ha megkérdezném a főnökömet, hogy MIÉRT!?!?

Ti rákérdeznétek?


2018. febr. 28. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, felmondáskor elmondanám,, hogy ez az oka
2018. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken félévente (vagy évente) van teljesítményértékelő beszélgetés a főnökkel, ezeket ott és akkor kell előhozni.
2018. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Persze, kérdezz rá, ha ennyire izgat. Talán megtudod, miben kéne még fejlődnöd.
2018. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Sértettségből nem fogok most felmondani, de ide fogunk jutni, ha emésztem magamat rajta még hetekig.

2. Ez nem jobb hely... Itt a teljesítményértékelés csak papíron létezik.

3. Érzéseim szerint másnak szimpibb az arca (haverok a való életben is) és nekik csak úgy lehet több, ha másnak kevesebb. Én szívok, én vagyok a fiatal, ez van.

Nálam viszont ez úgy csapódik le, hogy nagyon nem elégedettek velem --> kevesebb pénz --> kevesebb motováció, avagy minek dolgozzak lelkiismeretesen, ha itt ez semmit sem ér?

2018. febr. 28. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha úgy érzed, hogy pikkel rád, akkor csak úgy kérdezd meg, ha van más lehetőség, ha netán "rád száll". Ugyanakkor viszont, ha nem kérdezel rá, esetleg úgy gondolja, hogy neked máskor is elég lesz ennyi, hiszen nem "reklamáltál".
2018. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Az ilyen dolgokat érdemes szóvá tenni.A hallgatás beleegyezés-elfogadás ugye.

A főnöknek úgy kell osztani a cég lóvéját, hogy minél több maradjon a kasszában vagyis pontosabban majd az ő zsebében:D


Tehát, akiről tudja azt, hogy kussolós alkat, azzal batik ki ilyen téren a legjobban;)

2018. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, énis ezt gondolom, éppen ezért nem akarok/tudok elmenni szó nélkül ez mellett.

Nem számon kérni akarom, csak őszintén tudni, hogy miért nem elégedett a munkámmal. Egyébként az ő pénze más kalapban van, neki az ő főnöke osztja, így nem magának spórolja meg. A haveroknak kell villantani.

2018. márc. 1. 06:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen viszonyban vagy a főnökkel. Van olyan, aki személyes sértésnek venné és utána csak még jobban szopatna.


Én nem kérdeznék rá, mert engem nem érdekel az ilyesmi. Az értékelésemet is olvasás nélkül szoktam aláírni. A jutalommal, meg úgy vagyok, mint a lottóval. Vagy bejön, vagy nem, sírni nem fogok miatta.

2018. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!