Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy férfi miért szólogat be...

Egy férfi miért szólogat be ilyeneket egy nőnek, akit elvileg kedvel?

Figyelt kérdés

Elvileg kedvel, hiszen keresi azért a társaságom (sőt, köztudott, hogy tetszem/tetszettem neki, de nekem párom van régóta)


Egy ideje viszont azt vettem észre, hogy erősebb beszólásokat ejt el a társaságban, amolyan szekálás féle, arra vonatkozóan, hogy én buta vagyok. Ez már nem az első ilyen.


Nem azt mondom, tudom, hogy nekem is van miben fejlődnöm, de egyébkén szerény személyiségem van, ráadásul nem vagyok butább sem másoknál.. PL ha ugyanabban a helyzetben vagyunk ketten, akkor is rám irányulnak az ilyen "poénja"...

Vagy egyszer elejtette, hogy ő "az okos nőket szereti". -Majd hozzám fordul kérdezve, hogy "ugye- és a nevem?" Mondom ok, de nekem ehhez most mi közöm van??

Vagy nem értünk többen(!) valamit, azt mondja én tényleg buta vagyok, rajtam látszik, de a másik csak csinálja...


Eddig nem szóltam neki, de nekem ezek rosszul esnek. Lehet velem haverkodni, meg hülyéskedni, de nálam mindig erősebben tolja ezeket, mint másoknál.

Máskor meg tud normális lenni.


Ha meg tényleg ennyire egyszerűnek tart, akkor befejezem vele még ezt a kollégális "haverkodást" is, mert ha hü.lyének tart, nem kell jópofizni.


(Persze legközelebb már szólni fogok ha ilyen lesz, hogy fejezze be, de ez a pár eset hirtelen ért, nem is tudtam lereagálni épp akkor. Viszont sz.rul esik..)


2018. márc. 2. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért érdekel, ha van párod? Csak azért csinálja, mert bejössz neki.
2018. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha két héttel korábban teszed fel a kérdést azt hittem volna hogy én vagyok az a férfi.


Régen tetszettél neki, de valamiért kiábrándult belőled, ezért szép lassan átmegy gyűlöletbe.

Majd nemsokára fogsz tenni valamit amikor átcsap gyűlöletbe és ha elég erős a férfi jelleme akkor teljesen szűnni köztetek a kapcsolat(gyűlölet helyett).

2018. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem tudod? Ezért: “sőt, köztudott, hogy tetszem/tetszettem neki, de nekem párom van régóta)” Sérti a hiúságát, hogy hülyét csinált magából mások előtt, kimutatta a vonzalmát, de mégsem omlottál térdre előtte. Így aztán bosszút áll. Ignoráld, azért csinálja, mert kimutatod, hogy bántó a viselkedése. Utasítsd rendre, utána ignoráld.
2018. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azért érdekel, mert konkrétan megbánt ezekkel, a napomat is szétcseszte, és rosszul érzem magam... (Még ha nem is mutatom ki úgy)


Amikor ide kerültem, sok új dologba kellett beletanulni, persze, hogy voltak hiányosságok, és van bennem is megfelelési kényszer.


Sosem merült fel az, hogy mint férfi érdekeljen, az elejétől tiszta, hogy van párom, szóval nem erről van szó. Mi itt egy kis társaág vagyunk, vele sem volt bajom, egyszerűen az önbecsülésem bántják ezek a beszólások...

2018. márc. 2. 18:18
 5/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért csinálja, mert sérti az egóját, hogy nem kölcsönös a szimpátia, így aztán


a) ezzel is mutatja, mennyire nem viselte meg az elutasítás

b) most próbálja épp megmagyarázni magának és neked/másoknak, mennyivel különv is ő valójában attól, mint hogy egy ilyen buta lánnyal összejöjjön.


Mindkét eset szánalmas. Ja a harmadik meg az, hogy szimplán sutyerák. Ne bánd, ha egy ilyen ember ismeretségét veszíted el. Jobban jársz.

2018. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az igazság néha fáj.
2018. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

# 2,mint írtam mi egy kis társaság vagyunk, és alapvetően pedig kedvel gondolom, mert ide is szokott jönni apróbb viccelődésekkel, vagy beszélgetni is el tudunk amúgy normálisan, szóval nincs velem baja úgymond... Különben minek jön ide hozzám beszélgetni?


Ezeket leszámítva normális szokott lenni, én sem vagyok vele bunkó. Ennyi erővel én is lehetnék az..

Nem adtam rá okot, hogy utáljon.

2018. márc. 2. 18:23
 8/15 anonim ***** válasza:

“alapvetően pedig kedvel gondolom, mert ide is szokott jönni apróbb viccelődésekkel, vagy beszélgetni is el tudunk amúgy normálisan, szóval nincs velem baja úgymond... Különben minek jön ide hozzám beszélgetni?”


Ez bizony a klasszikus “PUA” húzd meg-ereszd meg játék. Egyszer kedves, egyszer bunkó, mindezt azért hogy összezavarjon és rágondolj, és akard “kiérdemelni” a kedvességét, mondjuk úgy, hogy lefekszel vele. Látom bejön, mert munkaidőn kívül rajta gondolkodsz, kérdést írsz ki róla, mentegeted hogy de kedves ő... tényleg buta vagy, ha ezzel az olcsó trükkel így le lehet venni a lábadról.

2018. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Magyarul akkor innentől akkor nem kell haverkodni, maximum akkor én is bunkón jelzem, hogy itt volt a határ, és ignorálom a társaságát. Én eddig normáis voltam pedig, de valóban kár erőltetni, ha nem vezsi észre magát, akármiért is csinálja.


Köszi a válaszokat!

2018. márc. 2. 18:28
 10/15 A kérdező kommentje:

# 8 - Jézusom... :D


Tényleg kérlek, akkor még egyszer:

Nem tudok rá úgy nézni, mint férfi, egyáltalán nem jön be, mint férfi, nem gondolok rá, mint férfi, és nem vonz. Kb annyira vonz, mint az öreg, megboldogult nagyapám... Érted?? Leírtam már, miért bánt a dolog.

Meglepődnék, ha ilyen agyhalott PUA-s f*sságokat tolna, de igazából azt is lesz*rom.


Na mindegy. Annyit elnyert vele igen, hogy innentől őt akkor passzolni fogom a társaságból.

2018. márc. 2. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!