Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 'komoly kapcsolatban'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 'komoly kapcsolatban' élő férfi ilyeneket csinál, az mire utalhat?

Figyelt kérdés

Exemről van szó.pàr éve együtt él egy nővel.úgy tűnik,egész gyorsan ősszeköltöztek.Most kisgyermek is van.

Nos,exem időnként sok 'feltunoen szep'nőt làjkolgat és vannak fészen kedvelt oldalai bizonyos nőkről(gondolom idealjai).A pàrjaval szinte egy kozos kep sincs.Azon is a no csimpaszkodik őbelé.O maga nem tűnik tul szerelmesnek.csak a gyerekevel csinal temerdek fotot.Regebben ràmirt hogy aztvirta meg mindig jo csaj vagyok es eszebe jutottak a kozos emlekek.

Nos mindez mire utal.Nekem van egy meglatasom de kisse elfogult vagyok szoval en tevedhetek.


2017. máj. 25. 06:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Hogy egy féreg. Teged ez miben erint meg?
2017. máj. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra utal, hogy valamit tud, ha te évek óta nem tudod elfelejteni, és állandóan azt nézed, mit csinál, és még mindig reméled, hogy a mostani csajának jó sza.r legyen mellette.

Mikor látod is, hogy jó sz.ar neki, akkor pedig rosszindulatúan ki is beszéled.

Egyébként arra utal, hogy a nő jól meg tudta fogni a gyerekkel, mert válni lehet, de a gyerek örökké össze fogja kötni vele, az exed pedig a leírás alapján jó apának tűnik, még ha társként nem is jeleskedik.


Ha lenne egy kis eszed, akkor szépen törlöd az ismerősök közül, mert gondolom, ha összefuttok az utcán, az se biztos, hogy még köszöntök egymásnak. Ennek meg semmi értelme, hogy évekig nézegeted.


TE meg foglalkozz inkább a saját párkapcsolatoddal, már ha van.

2017. máj. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Tipikus az az eset,hogy ha nem is lép félre,csak a a lehetőség hiánya miatt nem teszi.Csak az alkalmat várja,hogy félredugjon.Remélem,legalább jóképű,ha már belül rohad.
2017. máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Blokkold,ne nezegesd. Ugy talan el tudod felejteni.
2017. máj. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Benne fog maradni a kapcsolatban a gyereke anyjával. Mellette pedig lehetőséget keres egy-egy félrelépésre. Érzi biztos,hogy Te még mindig vevő vagy Rá, el tud csábítani, ezért tesz utalást,hátha sikere lesz.


Lezártátok a kapcsolatot korábban, annak biztos oka volt. Gyereke van, kapcsolata van, az,hogy nem csüng a párja nyakáéban temérdek képen még nem jelent semmit. De ha nem is tökéletes a kapcsolatuk, valahogy működik, és Te ne keresd a társaság, jobban jársz....

2017. máj. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég feltekenynek és rosszindulatunak tunsz. Eleve mit foglalkozol az exeddel?
2017. máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Tipikus "lightos" probalkozas amikor a ffi nem meri felvallalni h ki akar kezdeni vkivel ezert a nőre bizza az "akcio" kimenetelet. Ha az belemegy akkor megvan az ingyenp...a es mondhatja h a nő kezdett ki vele, ha nem jon ossze akkor meg az artatlansagat hangsulyozza. Exem mindig ezt csinalta.
2017. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a csaj is ilyen. Nyitott kapcsolat vagy valami... sok boldogságot nekik! 😃
2017. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nos,valojaban a mi kapcsolatunk utjaban egyedül a nagy tàvolsàg àllt.Sajnos volt pàr év korkülönbség is,sosem mondtuk ki hogy vége.Csak annyit mondott,nem akar még komoly kapcsolatot.Amit akkor nem is varhattam volna el.Annyira fiatal volt még!egyébként nagyon mélyen kötődtünk egymashoz!Aztàn eltelt tobb mint 10 év és ő keresett meg engem.irtunk pàr kedves sort egymàsnak de én direkt nem biztattam.Feltem hogy elijesztem.Nem vagyok rosszindulatu.De valoban nem jutottam tul rajta.Tényleg tud valamit!én ara tippelek elt a csaj a lehetoseeggel és megfogta a gyerekel.

Vajon ha biztatnam lehetne még valami?

2017. máj. 25. 10:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra utal, hogy túl kéne lépned az exeden.
2017. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!