Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent az, amennyiben az...

Mit jelent az, amennyiben az egyik kollégánk férfi testbe zárt nőnek érzi magát?

Figyelt kérdés
Mire értette?
2018. márc. 2. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Transszexiuis
2018. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2%
Homoszexuális.
2018. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Transznemű.
2018. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Transznemű, sok ilyen van.
2018. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Transznemű. Erre ez a helyes kifejezés. Nem tehet róla, ez van. Aki emiatt lebuz1zza vagy bármi, az saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt
2018. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen egyetértek a 7-sel. Mindenki olyan amilyen. Engem nem érdekel más élete. El kell fogadni mindenkit olyannak amilyen.
2018. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Transznemű, ne keverd mással!

Velünk egyszer megtörtént gimiben.

A történet az, hogy egy biszex lányról azt mondta egy fiú, hogy transznemű. Na, szegény jól ki is lett beszélve az osztályban, hogy fiú, elég abszurd volt, de valahogy csak bemagyaráztuk magunknak. Aztán kiderült, hogy csak biszex, na koppantunk rendesen!

2018. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet, hogy egyszerűen csak úgy értette, hogy nőies a gondolkodásmódja? Én például sokszor érzem azt, hogy elég sok férfiasnak mondott dologgal nem tudok azonosulni. pl. nem vagyok kompetitív, szeretem az esztétikus dolgokat, szeretem a romantikus filmeket. És még sorolhatnám. Viszont ettől nem vagyok transznemű, se meleg, vagy bármi ilyesmi.
2018. márc. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
#6: Sok milliárd ember van, köztük RENGETEG transznemű. Nem azt mondom, hogy százalékosan sok (arról fogalmam sincs, mennyi), de rengeteg ilyen ember szaladgál a világban, régesrég átoperálják őket, nem pár esetben, hanem tömegesen, egyáltalán nem ritkaság az ilyesmi.
2018. márc. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1%
Folyamatosan duplázódik a számuk ahogy haladunk előre a korban. A végén már mindenki transznemü, és homoszexuális lesz. Manapság ez a trendi, el kell fogadni.
2018. márc. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!