Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki rughatnak fegyelmirol vagy...

Ki rughatnak fegyelmirol vagy meg tettek volna mar?

Figyelt kérdés
Munkahelyen ossze balheztunk egy kollegamal huztam ki a sorbol a palletat es veletlenul egymashoz ert a vallunk es o azt hitte hogy szandekosan csinaltam es o meg panaszt tett a fonoksegnel fel fugesztettek e miatt par napig de kozbe meg beszeltuk a kollegamal hogy csak egy felre ertes volt es o szolt is bent a fonokoknek hogy meg beszeltuk a dolgot es hogy tudunk egyutt dolgozni fegyelmi buntetest kaptam eltelt par nap es hivtak dolgozni 3 nap mulva jonnek szolni hogy el kell hadjam a gyarat mivel hogy ma lesz a fegyelmim es hogy menjek majd vissza.. vissza mentem es mondtak hogy elkell halasztaniuk es mondta a fonok hogy beszelt a tobbi fonokkel hogy dolgozhattok e addig es mondtak hogy ameddig a fegyelmi nincs meg tartva addig nem es most varom a hivasukat hogy hivjanak mire szamitsak? ki rugnak vagy mar meg tehetek volna fegyelmin kivul is? nagyon aggodom a munkam miatt :S
2018. márc. 7. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy nem fognak kirugni, csak így akarnak megleckéztetni. Ha nem volt még panasz a munkádra, akkor nem hiszem, hogy lenne okod félni.
2018. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a dedót. Kik ezek a vezetők?istenek? Fegyelmi mint valami iskolában? már csak azert is keresnék masik munkahelyet .
2018. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pansz sose volt a munkamra legjobb munkasuk vagyok gyorsan dolgozok es tobb palletot ki viszek viszont volt mar fegyelmim es ezert felek hogy ki rugnakhatnak
2018. márc. 8. 01:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne rágd magad olyanon, amin nem tudsz változtatni. Persze ha kirúgnak és úgy érzed, hogy alaptalanul (azaz csak kifogást kerestek) akkor fenyegetőzhetsz munkaügyi bírósággal (azt már nem tudom, hogy érne-e valamit).
2018. márc. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!