Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Videóinterjún nagyon gáz, ha...

Videóinterjún nagyon gáz, ha olvasom az angol részre a válaszaimat (lesz még pár dorduló amúgy)?

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 10:00
 1/5 A kérdező kommentje:
*forduló, bocsi, elírtam
2018. márc. 8. 10:02
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudod, hogy mit fognak kérdezni?

És gáz, igen. Gondolom, elvárják, hogy tudj angolul, ha angolul kérdeznek. Egy szöveget felolvasni bárki tud, aki járt valaha legalább két angolórán.

2018. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A HR-esek idióták. Az a gáz, hogy mindig ugyan azt a 20 kérdést teszik fel a telefonos nyelvi teszteken, amire a jelölt akár fel is olvashatja a válaszokat és az a gáz, hogy képesek kiküldeni a teszteket online, aztán bárki megcsinálhatja a jelöltek helyett. Ez a nagy kiválasztási folyamat.
2018. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudok angolul, én írtam pár olyan kérdésre választ, ami valószínűleg felmerül. Csak gyűlölök videózni. Nem is olyan pozícióra jelentkezem, ahol jól kell kommunikálni. (Programozó)
2018. márc. 8. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha videóinterjú, úgysem látszik, ha olvasod. Amúgy sem a kamerába szokott az ember nézni, hanem valahová a képernyőre, ahol az ellenoldal képe megjelenik, így soha nincs szemkontaktus. Ebből kifolyólag ha a hívó képe mellé kinyitsz egy jegyzettömböt és abból olvasol, nem tűnik fel senkinek, feltéve, ha kicsit gyakorlod az élő beszéd hangsúlyozását, mert a felolvasásé nem kicsit eltérő. ;)


Mondjuk ennyi erővel meg is tanulhatnád fejből azt a 20 választ, attól nem leszel értéktelenebb ember.

2018. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!