Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek lehetek híres...

Szerintetek lehetek híres színész külföldön?

Figyelt kérdés
Magyarországon élek és 12 éves vagyok. Szerintetek lehetséges, hogyha elvégzek.egy művészi gimnáziumot, akkor külföldön is sok sikert arathatok? Angol nyelven meg lehet e ilyen szinten tanulni ?

2018. jan. 2. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehetetlen de nagyon kicsi rá az esély. Kb mintha űrhajós pilóta akarnál lenni.
2018. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, és nem vagyok kíváncsi az olyasfajta válaszokra, mint például "az ennyi idős kis kölykök mindig színészek akarnak lenni" stb. Ez nem csak egy fellángolás, hanem ezt komolyan is gondolom.
2018. jan. 2. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy egy művészeti gimnázium szerintem nagyon kevés. Minimum egyetem, meg persze sok pénz és ismeretség, de még ez sem fog garantálni semmit.
2018. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdesnek nem rossz. Egyetemet kulfoldon vegeznem el hozza. Minel elobb szerezz tapasztalatot tarsulatoknal.
2018. jan. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges de nagy szerencse kel hozzá nem iskola folyamatosan meghalgatásokra kel járni.És ma már nem filmekel lehetsz hires hanem sorozatokal.
2018. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!