Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkahelyen fizetik...

Melyik munkahelyen fizetik meg a kereskedelmi végzetségem meg az éretségimet?

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott ahol nem kell helyesen írni.
2018. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi evvel a válasszal nem jutottam előbre😐
2018. márc. 8. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt látom.

De hogy rendesen is válaszoljak: Én sem tudtam elhelyezkedni a szakmámban. Igaz én műszaki területen szereztem végzettséget (kettőt is), de annyi a diplomás munkanélküli hogy inkább őket veszik fel.

2018. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.Én is ezt tapasztalom.
2018. márc. 8. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Kereskedelmi és vendéglátóipari végzettségem is van.

Azért kezdtem el járni egy tanfolyamra,hogy remélve ha sikeresen elvégzem, akkor talán magasabb lesz a fizetésem.

Sajnos nem így alakult,mert az akkori tulajdonosa a cégnek ezt nem vette figyelembe.

Mivel a garantált bérminimumnál, ami a középiskolai végzettséggel rendelkezőknek járt, magasabb volt a fizetésem eleve, és ezért még alanyi jogon sem tudtam volna ezt kiharcolni magamnak.Így hiába mondtam,hogy plusz végzettségem is van csak az érettségit tudták alapul venni.

De ne keseredj el,drukkolok neked,hogy sikerüljön olyan munkahelyet találni ahol ez számít!

Sok sikert kívánok hozzá!

2018. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!