Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok olyan kereskedelmi cég...

Sok olyan kereskedelmi cég van ami úgy működik mint egy daráló? Veszik fel az embereket aztán rúgják ki?

Figyelt kérdés
Vagy én fogom ki pont ezeket? Felvesznek valakit, kicsit romlik a teljesítménye, és akkor viszlát, felvesznek 2 új embert, egyik megmarad, másik 3-4 hónap megy el mert felmondanak neki, átjáróház? Sok ilyen cég van?
2017. jan. 16. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére én nem tapasztaltam ilyet. Egy normális munkaerő nagy kincs. Szóval örülnek, ha találnak normálisat és az ott marad.
2017. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A hiba inkább benned van
2017. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sok nagyon.

Itt az allashirdetesek haromnegyedet ilyen atjarohazak teszik ki.Mar ismeri a nevuket az egesz megye.Kb 3 havonta hirdetnek.mert addig kell csak a dolgozo amig bezsebelik utana a tamogatast.aztan kirugjak.mocskok!normalis ember nem jelentkezik ezekhez a cegekhez.messzire keruli.

2017. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Én olyannal találkoztam, hogy nem rúgják ki, hanem helyette addig csesztetik és alázzák mígnem sikítva menekül az illető. És ezt nem bírom felfogni, akkor már inkább mondja meg kerek perec, hogy nem kellek, mint így...
2017. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azert uldozi el a kocsog szennylada munkaltato mert nem akarja vegkielegiteni.Ezert akarja elerni hogy onkent mondjon fel.mar hozzajuk edzodzem rolam lepereg.kb anyira veszem emberszamba mint ok a dolgozot.levego...
2017. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát ja az ügyvezető beindítja a darálót, én most egy konténeres cégnél dolgoztam, volt a műszaki osztály, pénzügy, értékesítés és az ügyfélszolgálat, na az értékesítés és az ügyfélszolgálat erről szólt. Kerestek pl. értékesítőt, külsőset, feladták profession.hu-n hogy mesterdiploma, 2 nyelvvizsga, német angol felsőfok, kapcsolatrendszer az építőiparban!!, 5 év tapasztalat. Erre 2 hónap múlva felvettek egy villanyszerelőt aki karbarntartóként dolgozott, teljes káosz gyerekek. Most is hirdetnek a profession.hu-n. De az ügyfélszolgálat is daráló volt, találkoztam nevekkel, kérdem ez ki? Már nem dolgozik itt, 5 név után meguntam.


Én a műszakin dolgoztam, de egyszer nekem is benyögték hogy bocs valakinek kell a helyed, mehetsz a papírokért.


Ennyi.

2017. jan. 16. 13:33
 7/15 A kérdező kommentje:

Szerintem amik fennt vannak profession.hu-n azok tényleg átjáróházak, diliház az egész.


Főnöknek rossz napja, kirug 5 embert, mert gondolt egyet.

2017. jan. 16. 13:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Á, nem hinném, hogy a végkielégítés az oka, mert kb. az első ledolgozott hónap után kezdi. Akkor miért ne mondhatná szemtől szembe, hogy ez a döntés született, téged most elküldünk, slussz. Sokkal korrektebb, mint kicsinálni valakit idegileg. Sokat agyaltam már ezen, és csak arra tudok gondolni, hogy aki ezt csinálja, az valami miatt kifejezetten élvezi, hogy másokat bánt ilyen módon.
2017. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyébként a profession-ön nem olyan olcsó hirdetni(árak: [link] szóval érdemes elgondolkodni mi a valódi oka ha valaki gyakran hirdet ott...
2017. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocs, a link helyesen: [link]
2017. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!