Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent, ha egy férfi egy...

Mit jelent, ha egy férfi egy másik férfi kezét olyan erősen megszorítja, hogy utána egy óráig fáj?

Figyelt kérdés
fiú, lány, munkahely, kolléga, emberek, kézfogás, szorítás, fájdalom, szimpátia, ellenszenv

2018. márc. 8. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a kézfogása, nem gondolom, hogy a másik személyétől függ. Nők között is van, akinek satu a kézfogása.
2018. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az illető az erejét akarja bizonygatni. Magát a másik fél fölé helyezi,ezzel adja a tudtára. Ha riválisnak véli valamilyen ügyben. Amúgy illetlenség.
2018. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Kompenzálni szeretne valamit. Talán nem tartja magát elég férfiasnak és így akarja bizonygatni a fizikai erejét. Ugyanezek az emberek hajlamosak boxedzésen vállal lökdösni és fejelni, érdemi vitában sértegetőzni és munkahelyen kötöszködni.
2018. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De az is nagyon furcsa, hogy már egy ideje itt dolgozom, és most 3 kollégám is egyszerre kezdett velem úgy kezet fogni, hogy utána órákig fáj. Az egyiknek már szóvá is tettem, de utána direkt úgy fogott velem kezet, mint a "döglött hal", majd utána legközelebb megint megfájdította a kezem. Már kezdem kerülni a férfiakat ezért. Eddig nem csinálták, most miért kezdték el egyszerre?
2018. márc. 8. 22:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus parasztok, akik nem ismeri az illemet.
2018. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy veled van a baj? Úgy értem hogy egészségügyileg. Azért az furcsa hogy egyszerre érzed ezt több embertől is.
2018. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akik szorongatják a másik kezét, azok általában nagyképűek vagy túl magabiztosak. Aki nagyon lanyhán kezel, az félénk alak, esetleg meglehetősen puhány is. Persze nem mondom, hogy ez mindenkire 100%, de általában így van.
2018. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű akikk szintén így fognak veled kezet azok jóban vannak. Lehet ez valamikyen ellentétből adódó személyeskedés. Nyílván mivel még szóltál is érte jobban fogják űzni.

Micsoda p@rasztok vannak. :/

2018. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Doktor úr! Ha itt megnyomom a térdemnél, fáj, ha megnyomom a hasamnál, akkor is fáj, ha megnyomom itt a könyökömnél, akkor is fáj, segítsen rajtam! - kéri a páciens.

- Uram, Önnek el van törve a mutatóujja.

2018. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én így ölelek egyébként. A legjobb barátaim mondják néha, hogy fáj a hátuk. Holott, hadd ne mondjam, hogy nem ledominálni akarom őket. Éppen ellenkezőleg, nagyon lelkis vagyok.
2018. márc. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!