Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Adjak neki valami apróságot,...

Adjak neki valami apróságot, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Van egy kolleganőm,akit eléggé kedvelek és nemsokára lesz a szülinapja.Férjezett nő,szóval abszolút nem akarom,hogy célzásnak vegye vagy valami,de kollégák közül csak nekem árulta el a szülinapját.Szeretnék neki kedveskedni valamivel.fura lenne,ha adnék neki valami kis apróságot,csakhogy tudassam vele,hogy emlékeztem rá,vagy inkább ne? barátinak mondható a viszonyunk

2018. márc. 10. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet.
2018. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És ez hogy jön a leszbikussághoz? Veszel neki egy doboz jó bonbont, hogy boldog születésnapot kívánok és kész. Elvileg tudtommal te nő vagy és azért nem olyan hülye a többi nő, hogy ha kedveskedsz neki, ráadásul a szülinapjakor, akkor azt higgye, hogy hajtasz rá...
2018. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2# Tegyük hozzá,hogy alapból nem egy hülye nő,és bár sose mondtam neki,de nyakamat tenném rá,hogy tudja/érzi,hogy bejön nekem
2018. márc. 10. 18:36
 4/13 anonim válasza:
100%
Hát, ha a kezébe adsz egy doboz bonbont, akkor szimplán örülni fog neki. Ha viszont kibontod és a szájába teszel egyet, akkor már érteni fogja a célzást. (Ha még meg is nyalja utána az ujjad, akkor meg egyenesen nyert ügyed van...) :)
2018. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

És akkor? Valószínűleg nem véletlen férjezett és még valószínűbb, hogy nem te vagy az első, akinek megtetszik, most mindegy hogy nő vagy vagy férfi (tudom, hogy nő, csak nem a nemek számítanak most).

Ha szívből adod az ajándékot a szülinapjára, az rendben. Ha azért adod, mert egy jó indok bevágódni és hátha elcsavarod a fejét, na az utálatos egy húzás.

2018. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5#-Nem akarok bevágódni nála.Pofám leszakadna ha bepróbálkoznék egy férjezett nőnél.Csak szimplán szeretek adni annak akit kedvelek
2018. márc. 10. 18:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem értem akkor mi a problémád. Ha nem bevágódásból adod, miben más neki adni valamit, mint egy ha olyannak adnád, aki nem jön be, de kedveled emberileg? Erősen túlpörgöd ezt szerintem.
2018. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az lehet :D

Igazad van,köszi

2018. márc. 10. 18:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vonatkoztass el attól hogy tetszik neked, és ha amúgy is felmerült volna benned hogy megajándékozd, tehát ha semmilyen hatással nincs arra a tény, hogy amúgy bejön neked, akkor szerintem nyugodtan lepd meg egy kis aprósággal.
2018. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Üdvözlőlap: semleges, filléres, mégis apró figyelmesség, hogy nem felejtetted el a születésnapját.
2018. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!