Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek legyek utcai...

Szerintetek legyek utcai rendőr? L/17

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Mennyit keresnék? Mennyire veszélyes? Fizikailag milyen erőnlét szükséges? Milyen végzettség kell hozzá (egyetem?) ?
2018. márc. 18. 20:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném hogy 150 cm vagyok és dekoratív.
2018. márc. 18. 20:49
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
160 centinek kellene minimum lenned hozza...
2018. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást. Komoly fizikai erőnlétpróba van felvételinél, nem sokat keresnek (ha jól tudom). Sima szakmai szintű végzettség kell hozzá.
2018. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaza van #3nak, 160cm a minimum
2018. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

De buta vagy, istenem. Szerinted mit számít az, hogy dekoratív vagy? Dugással akarsz bekerülni?

Fizikai erőnlét próbákat kell teljesíteni, nem űrhajós képzés, bárki megcsinálja, több feladat is van.

Egyetem akkor kell ha feljebb akarsz lépni, mint sok más munkahelyen.

Nagyon sokat dolgoznak de nagyon rendes emberek, a munkám során sokszor kerülök kontaktba velük. Aki szidja őket, az nyugodtan nézzen tükörbe. Nem hülyébbek ők sem mint bárki más, úgyhogy vissza lehet venni a nagy magyar tahó arcból.

2018. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esélytelen , termetesebb képzett járőrcsaj csak akkor kap elismerést ha mellette 2-3 férfi zsaru van . Kinevetik leköpik . Veszélyes a bm-nél melózni .Inkább képezd magad a felsőiskolákban és nyomozó vagy ügyész legyél .
2018. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Bárkit felvesznek. Létszámhiány van országos szinten
2018. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a magasságod oké, h leírod, de, h dekoratív vagy azt hadd döntsük el mi, jó?


amúgy számít, h dekoratív vagy, hamarabb elkapnának így az elöljáróid és talán lehetnél egyik irodai ribije, de nem lehetsz, mert 160cm a minimum sajnos.

2018. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!