Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te mivel foglalkoznál, hol...

Te mivel foglalkoznál, hol dolgoznál, ha a következő dolgok érdekelnének?

Figyelt kérdés
Sport, egészséges életmód, kreatív aprólékos kézimunka (ékszerkészítés, varrás, mindenféle DIY). Szeretem a rendet, kitartó precíz és türelmes vagyok, könnyen tanulok meg új dolgokat. Suliban kitűnő tanuló voltam, szerettem a kémiát (vegyész akartam lenni egy időben), de most már a biológiát is sokkal szívesebben tanulnám mint akkor. Jó voltam matekból, szavalóversenyeket nyertem tehát nem okoz gondot sok ember előtt beszélni. Már van diplomám, dolgozom is pár éve, de rá kellett jönnöm hogy rosszul választottam, ez nem az én világom, valami másat szeretnék csinálni, de nem tudom hogy mibe lenne érdemes belevágnom, mert sok minden érdekel. 25 és 30 között vagyok.
2018. márc. 19. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvos vagy gyógyszerész esetleg?

Vagy dietetika,gyógytornász?

Hirtelen ezek jutottak eszembe:)

2018. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Személyi edző, drogtechnikus, ha tényleg szereted a bioszt akkor esetleg állatorvos.
2018. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Állatorvos

Gyógyszerész

Sportmasszőr

Dietetikus (bár egy ismerős kapcsán erről csak rosszat hallottam, pedig engem is érdekelt)

Kémia-biológia tanár

2018. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Programozó legyél, abban van a pénz.Aztán mellette hobbizgathatsz sportolgathatsz.
2018. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!