Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzés ha a munkahelyede...

Milyen érzés ha a munkahelyeden semmibe vesznek, lenéznek stb? bántana vagy nem foglalkoznál vele?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Másik állást keresnék azonnal.
2017. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem dolgoznék ilyen helyen
2017. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb munkahely ilyen. :( Cseberből vederbe...
2017. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkoznék vele, persze ha jó a pénz!


De most komolyan ha keresek mondjuk 100.000 nettót és még beszólogatnak, vagy meg se köszönik a munkám lépnék le mint a huzat.


De ha kapnék mondjuk 7-800 bruttót azt mondom kit érdekel, fizessenek ki és nem foglalkoznék velük.


Más tészta hogy ha általában semmibe veszik az embert annál a munkahelynél előbb utóbb lesz valami, és nem jó az biztos. Valami balhé, tömeges kirúgás vagy vezetőket kirúgják vagy jópár beosztottat.

2017. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mind ilyen
2017. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb, ha ezt mégis mézes-mázasan csinálják, holott tudod, hogy mi van mögötte. Nem tudom mi a helyes megoldás, minden esetre ez mindkét felet jellemzi...
2017. márc. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem számít, hogy érzem magam a munkahelyemen, milyen a légkör, szóval én otthagynám a helyet.
2017. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel a leghosszabb időt a munkahelyeden töltöd ébren, nagyon fontos, hogy érzed magad ott. Ilyesmivel nem lehet nem foglalkozni! Ha tudatosan nem is törődsz vele, belülről akkor is emészteni fog. Mihelyst tudod, hagyd ott ezt a munkahelyet!
2017. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amiről írsz, az EGY HELYZET! Elhiszem Neked, de mindig kettőn áll a vásár. Gondold végig az eseményeket, s talán találni fogsz olyan szituációt, ahol nem a leghelyesebben cselekedtél. Nem kell megalázkodni senkinek, de pl. a főnök kérését (mivel övé a felelősség, neki kell a feladatokat elosztani) a lehetőség szerint teljesíteni kell. Egy munkahely sehol sem lehet kívánsághangverseny, és bizony a beosztott mindig egy kicsit másodhegedűs, ez már így van az életben. Ha megaláznak, az más. Ha csak a munka elvégzését kérik (várják el) tőled, az természetes dolog. Persze az emberek stílusa eltérő, de hát így van ez az élet minden területén. Persze, ha nem látsz más megoldást, inkább próbálj meg beszélni az illetékessel a problémádról, aztán ha nem változtatnak keress Neked megfelelőbb munkahelyet.

Addig is: fel a fejjel!

2017. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ötgyerekes család legkisebb tagja voltam; lánnyal kezdődött a sor, közöttünk három fiú és megint lány. :D Sajnos, gyerekkorunkban sok atrocitás ért minket, hogy c.gányok vagyunk (pedig világos a bőrünk meg a szemünk is :D) meg csórók is, nem fürdenek rendesen, mert kifogy a melegvíz és egyéb nyalánkságok. És restellem, de bevallom, akkor nagyon szégyelltem egészen érettségis koromig. Mikor fősulis lettem, már senki nem foglalkozott a családi hátteremmel, magamért szerettek. Amikor meg már dolgoztam, már kifejezetten büszke voltam magunkra. Nemrég végeztem a posztgraduálist nálam 8-10 évvel fiatalabb csoporttársakkal, de nagyon jól éreztem magam köztük, sőt még csodálták is, hogy két Kislány mellett és szegényes családból egyetemi végzettséget szereztem.


Kedves Utolsó! Őszintén sajnálom, ami az Édesanyáddal és a Nővéreddel történt. Bele sem merek gondolni, Isten mentse meg szegény szüleinket ettől. :(

2017. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!