Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mondjam le a ma esedékes...

Hogy mondjam le a ma esedékes allasinterjumat?

Figyelt kérdés
Nagyon szegyenlem magam mert multheten,temetésre kellett mennem ezért az akkori időpontot is le kellett mondanom,de mára adtak időpontot, de beteg lettem náthás vagyok kapar a torkom, fejem hátam faj. A munkahely itt városon belül is messze van. Gyalog kellene mennem, kb 4 km innen,mert teljesen a másik végén van a városnak. Van valami olyan dolog, hogy lemondjam? Vagy menjek el így betegen?
2018. márc. 22. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Miert kell kamuzni? Felhivod oket, hallani fogjak a hangodon is hogy beteg vagy, elmondod mi van, senki sem fogja toled azt kerni hogy nyakig taknyosan interjura menj. En speciel haza is kuldenelek, mert nem akarnam elkapni, barmi bajod is van.
2018. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,csak ez lenne az első allasinterjum és nem tudom hogy mi lesz vagy,hogy van felek kicsit.
2018. márc. 22. 08:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha lemondod, már másodszor, az tuti bulta, harmadjára nem kell menned. De mindrnképp úgy a korrekt, ha nem tudsz menni semmiképpen sem. Dr ha nek vagy annyira szarul, akkor meg dobj neki egy próbát. Az még mindig kétféle képpen elsülhet. Vagy a "mit képzel maga, hogy így jön, és a nyakunkra hozza a dögvészt?", vagy pedig "az igen, még félholtan is tudja a prioritásokat, ez becsülendő". Szóval ha nagyon fontos lenne hogy megkapd azt a melót, akkor szerintem menj el az interjúra, mert mondom, ha másodjára is lemondod, az tuti bukta.
2018. márc. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy párperces beszélgetés miatt összeszedném magam, és elmennék. Pláne, hogy második alkalom. Utána pihenhetsz tovább.
2018. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ, hogy mennyire fontos, milyen más lehetőségek vannak a környéken. Mert arra minden esély megvan, hogy harmadszor nem hívnak.
2018. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bármit mondasz mostmár nem vesznek fel hiszen máskor is megbízhatatlan leszel vagy a távolság gond lehet a bejutás miatt.
2018. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Trogdor ***** válasza:

Szerintem ha kell a meló, akkor vegyél be egy algoflexet, igyál egy mézes citromos teát, kapd össze magad, öltözz fel rendesen és menj el. Látni fogják, hogy náthásan is elmentél mert meg igérted, tuti jó pont. Már ha kell az a meló, de ez csak az én tanácsom.

Sok sikert!

2019. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!