Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek munkaügyi központo...

Szerintetek munkaügyi központon keresztül nehéz lehet elvégezni a töltöállomás kezelö okj képzést? Ha ezt elvégezném lenne munkahelyem?

Figyelt kérdés
2 honapos a képzés.

2018. ápr. 2. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos semmire sincs garancia.


Amúgy viccesnek tartom hogy itt kérdezed meg lesz e állásod.


Ja és semmi tanfolyamot nem végeznék el ha nincs rá gari hogy lesz is állásom, lesz bevételem.


Nekem amúgy ez volt főiskolán.


Vége lett az államvizsgának, mondja a fickó mindenki megkapja az oklevelet, ja és sikeres munkahelykeresést, vagyis mehettünk a papírral a retek rákba.


Mondom kössz.

2018. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ha ezt elvégezném lenne munkahelyem?"


Ez komolyan mondom a nap poénja hogy ide írod le.


Röhej.

2018. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Munkahelyed csak akkor lesz, ha akarsz, ha nem akkor nem.....
2018. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valahol biztos igen. Azért indítják, mert valahol hiány van belőle, csak azt nem szokták tudni megmondani, hogy hol ? Én is b..sztam az időmet, energiámat egy ker. okj-ra évekkel ezelőtt, amivel itt ahol lakom nem tudtam elhelyezkedni. Hát persze, menjél Bp-re ott ellehet vele helyezkedni pillanatok alatt. Akkoriban volt 85 nettó a fizetés, lakást persze nem csatolnak a hátadra, de menjél, éljél, örüljél xD
2018. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemrég láttam, hogy konyhai kisegítő tanfolyam is indul, szuper xD Három helyre jelentkeztem pár éve, egyik sem jelzett vissza, egy negyedik helyre pont tavaly mentem be személyesen és azzal fogadtak, hogy az állás betöltve. Akkor megint minek, kinek elvégezni ?!
2018. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

NAGYON gondolkoztam rajta anno én is hogy elvégezzek valami munkaügyis tanfolyamot, aztán hallom a híreket a képzés minőségéről, és arról is hogy pl.: Esztergályos/CNC tanfolyamot indítanak, 1 éves.


Kérdés: Szerinted egy 2-4 éves SZAKKÉPZÉST egy 1 éves TANFOLYAMBAN meglehet tanulni? Jó lesz az mindenkinek?


Szakmunkás bizonyítványt, különböző fajta jogosítványokat (Targonca, elektromos békára - nem ez a neve hanem más, stb.) azt éri meg letenni, persze garancia arra hogy lesz-e jobb/ és / vagy jobban szerethető munkád az nem lesz.


Ha csak megy a rinya, meg az álláskereső oldalakon a hirdetésed hogy "X.Y végzettséggel állást keresek" akkor felejtsd el. Lobbizni kell, tanulni kell, képezned kell magad stb. (Kapcsolat nem árt ha van a tarsolyban, de még az sem garancia a sikerre. Meg tudod, azért az néha elég gáz hogy vannak olyan emberek olyan pozíciókban, akik nem értenek a dolgokhoz nagyon ott ahol vannak, de hát ott vannak, mert valami haver benyomta, oszt a munkatársak copják be érte a faxt.)

2018. ápr. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!