Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez gyakori dolog? Veletek is...

Ez gyakori dolog? Veletek is elöfordult? Mi a teendö?

Figyelt kérdés

Nem most történt a dolog, de egy állásinterjún voltam egy cégnél. Az interjúztató (férfi, pár évvel lehetett idösebb nálam) pár kérdés után azt mondta, hogy megkapom az állást, ha hajlandó vagyok vele egy estét eltölteni. Tisztára lefagytam, hogy mégis mi ez??? Ez most komoly? Rákérdeztem, mert azt hittem rosszul értettem, erre kifejtette bövebben a szándékait, amibe most nem mennék bele, mert 18+. Ekkor azonnal felálltam és otthagytam. Legszívesebben felpofoztam volna, de uralkodtam magamon. Megjegyezném, hogy semmi kivágott, se kihívó nem volt rajtam, hanem zárt, elegáns ruhát viseltem.

Veletek is elöfordult már ilyen? Ilyenkor mi a teendö? vagy ezt el kell türni? El kell viselni, hogy akinél a "hatalom", annak mindent szabad?


2018. ápr. 9. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én minimum jelenteném a cégnél valami fejesnek. Ha büntetést nem is kap, legalább híre hadd menjen!
2018. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tökön rúgtam volna a g...cibe.
2018. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Velem még soha nem fordult elő. Bár attól is függ, milyen munkára jelentkeztél...
2018. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Irodai asszisztensnek jelentkeztem.

2018. ápr. 9. 13:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Végzettséged van hozzá? Vagy hasonló szakma?


Nekem van és ugyanerre a munkakörre jelentkezve senki nem kérdezte meg. Pedig voltam sokszor interjún (nyugat-mo) te? Pest?

2018. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Napi troll..
2018. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet, jelenteni kell minimum a cég vezetőségének, és én hivatalos úton tenném, hogy ki kelljen vizsgálni, és ne lehessen eltusolni.
2018. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, de ha előfordul majd esetleg, akkor kifele menet szólok s recepciósnak, hogy hívjon mentőt, a letépett tökeit meg bedobnám a legközelebbi papíralrítóba
2018. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6: Szerintem ez nem ő. Normál stílusban ír le egy (sajnos) gyakori jelenséget. Azért ennyire nem kellene mindenhol őt látni.
2018. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezen mit vagy kiakadva.


ilyen világot élünk, ennyi, legalább őszinte volt.

2018. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!