Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek milyen munkahely...

Szerintetek milyen munkahely lenne nekem való?

Figyelt kérdés

Nem értek a gyerekekhez, nem tudok olyan jól takarítani, nem vagyok kreatív és nincs kézügyességem sem. Nincs jogosítványom, nem beszélek angolul, nem voltam jó matekból sem. Főzni is csak pár dolgot tudok.

Tudom elég gáz, hogy szinte semmihez sem értek és már arra is gondoltam minek élek ha úgysem vagyok jó semmiben? De aztán gondoltam adok magamnak esélyt hátha találok egy megfelelő munkát.


26/L


2018. ápr. 10. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nehéz megmondani. Próbálj ki minnél több munkát, és ha valamelyik megtetszik, maradj ott. :)
2018. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehetnél például jegyárus színházban vagy vasútállomáson. Esetleg jegyellenőr buszon. Gyorséttermi eladó.
2018. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Amiket írtál azok inkább párkapcsolat szempontjából fontosak.

Arról nem ejtettél szót, hogy melyik tantárgy ment neked.

Mi a végzettséged?

2018. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Blablabla...Én a jó tulajdonságokat emelném ki, mert biztos sok van.
2018. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozol szabadidődben ? indulj ki abból
2018. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én úgy gondolom,hogy mivel csak a negatívumokat emelted ki elég kevés önbizalmad lehet.Írd kérlek le a pozítivumokat is és hogy mi a hobbid,mit csinálsz szívesen szabadidődben.Ki mondta,hogy tökéletesnek kell lenned bármiben is?Majd az évek folyamán rutint,gyakorlatot szerzel és ne aggódj,mindenki volt pályakezdő.
2018. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Trafik
2018. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Önkénteskedj pár helyen, így megtapasztalod a tulajdonságaidat, így esetleg felfigyelnek rád. Vagy: válassz valamilyen képzést (ha máshol nem is, de a munkaügyiben).
2018. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelentkezz rendornek. Magas a fizetes allitolag. Szaguldozhatsz a szolgalati autoval. Esetleg meg nyomozo is lehetszkesobb.
2018. ápr. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26 évesen csak van valamilyen végzettséged. Vagy tanulj olyat ami érdekel, 2 szakma ingyenes, 25 év felett estre mehetsz tanulni munka mellett. Az meg lehet bármi a büféstől a gyári munkásig..
2018. ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!