Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ikea gyár Sopron? Dolgozik...

Ikea gyár Sopron? Dolgozik ott valaki operátorként?

Figyelt kérdés

Van egy lehetőség, Sopronban az ikea gyárba.

Mennyire elégedett az aki ott melózik? Szállást adnának meg 1250 bruttót.



2018. ápr. 11. 22:25
 1/5 meszike91 ***** válasza:
Iskolai munkán voltam ott egy hétig. Gyakorlatilag biorobot vagy ott. Nekem ez nem megy, de sokan csinálják.
2018. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Asztalosnak tanultam es az osztalyommal voltunk latogatoban. Monoton robot munka napi 8-12 oraban. Hosszutavra semmikeppen sem.
2018. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
diákmelóként voltam ott 2 hetet. háát nem a legjobb munka de el lehet viselni.
2018. ápr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megpróbáltuk végül a párommal.


Így volt hírdetve a Scitus -nál.

" Könnyű fizikai munka.( Azért fizikai mert állni kell" )

Ehhez képest az első munkanap első órában én pakoltam, majd végig sepregettem a fél gyárat. Miközben a párom 15-20 kilókat emelgetett. Szünet 1x van, 30 perc. Wcre ki lehet menni, már ha az nem megy a munka rovására. De mivel nincs aki beálljon, így nuku wc. A gyárban laza 27 fok úgy, hogy kint volt 25. A nap végen a műszakvezető brjelentette, hogy e hét szombaton is menni kell, mert be kell dolgozni a húsvétot. De hogy ne a délutáni műszakba kelljen, ezért nagylelkűen a jövő héten is délelőttösbe kell jönni és megintcsak szombaton is. Ezzel pápá műszakpótlék. Persze szigorúan csak külsős embereknek kell ez, az ikeásoknak nem kötelező. Első nap nem is működött a kártyám, így szóltam a műszakvezetőnek, mire a másik SS tiszt legyintett: " M1 csak scitusos "

Aztán szóba jött a beosztás... Én délelőtt párom délután. Erre én szóltam, hogy ezt talán nem így kéne... A válasz? Nem én fogom eldönteni, hogy melyik műszakba akarok menni.

Hát mondom, dehogynem kisanyám. Már löktem is a kezébe a kártyát es jntettem búcsút...


Kafetéria nincs, de van mozgó bér, amit 3 havonta adnak oda, amit ha elosztom a 3 hónapra kb kijön 5000 ft.


De nem is fényezem tovább a Scitus és Ikea párost.

Az szerintem mindent elmond, hogy velünk együtt még 3 pár mondott fel az első nap után mondva, hogy ez nem így működik. Meg még jó páran. Csak a mai nap kb 14 emberke intett fityiszt. Volt, aki 100 azaz száz ezer forint fizetést kapott, kemény robot munkáért.

A legtöbb amit halottam, 136 ezer volt. Remélem akik belebotlanak ebbe az ikeás történetbe, utána olvasnak és talán eljut hozzajuk is az irományom: Soha ne menjen senki az ikea gyárba Sopronba.


Ami talán a legszebb, hogy egy kb 45 kilós nőt állítottak be gépet rakodni, majd a müszak végén kiadták, hogy takarítsa ki a gépet. Védő felszerelés nélkül, lakkba turkálva. Most bent fekszik a korházba tüdőgyulladással. Pedig a balesetvédelmi oktatáson az azt tartó úri ember, frappáns módon el is magyarázta, hogy csak az nyúlhat a géphez akinek papírja van róla, és van megfelelő védő felszerelése. Ha ezeket az érveket mondta a gépésznek, az elment a műszakvezetőhöz magyarázni, hogy sz a scitusos nem akar dolgozni..


Száz szónak egy a vége... Csak mszoistáknak ajánlott!

2018. ápr. 13. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak "rosszabb időszaka" a soproni IKEA gyárnak, de nagyságrendekkel jobb, mint az IMS 150 méterre tőle.
2023. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!