Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen kreativitást igénylő...

Milyen kreativitást igénylő feladatok vannak?

Figyelt kérdés

Munkahelyet szeretnék váltani, mert egyre inkább érzem, hogy a pályaválasztásom nem volt egy telitalálat. Bár igyekszem jól végezni a munkámat, egyre inkább érzem, hogy nem tudok már sokáig itt dolgozni.

Nem írom, hogy mi a jelenlegi foglalkozásom, mert nem akarok többé a saját szakmámban dolgozni.

Sajnos egyelőre fogalmam sincsen arról, hogy merre induljak, mit keresgéljek.

Olyan "feladatkört" keresnék, amihez szükség lehet kreativitásra és nyelvtudásra.

Elég kezdő vagyok álláskeresés terén, mert eddig mindig a saját szakmámban dolgoztam, minden munkahelyemen hosszú ideig.

Csak arra volnék kíváncsi, hogy Ti mivel foglalkoztok. Mik a feladataitok és szeretitek-e a munkátokat?

Nagyon ciki, de a saját szakmámon kívül nem nagyon tudom, hogy mivel foglalkoznak az emberek.



2018. ápr. 23. 16:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!