Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkaügyi központ által...

Egy munkaügyi központ által támogatott képzésre szeretnék bejutni de felvételi lesz, nem lehetne valahogy megtudni milyen feladatok lesznek a felvételi vizsgán?

Figyelt kérdés
ingyen képzés, ingyen bérlet, pénzt is adnak tök jo lenne bejutni és legalább lenne szakmám.

2017. szept. 29. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyenen, hát ott voltak olyan hót sötét emberek, hogy nem hinném hogy túl nehéz teszt lenne.
2017. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdemes kihasználni ezeket a képzéseket, a felvételi vizsga kb általános iskolás szint lehet, alapvető kompetencia mérésre kell számítani. Én is munkanélkülin vagyok, nekem nem támogatták a képzésem, de munkanélküli alatt elvégeztem egy okj-s képzést, amiért fizetnem kellett. ilyen szempontból te mázlista vagy. Kiküldtek egy céghez felvételizni, ott olyan feladatok voltak, hogy írjam le a születésem dátumát és adjam össze a számokak (tehát 1994.08.24 =1+9+9+4+0+8+2+4 :D) kb ilyenre számíthatsz te is
2017. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Matematika (alapvető összadási, kivonási feladatok, 1-2 szorzás, osztás..), helyesírás (hibásan elírnak pár szót, és ki kell javítani, számokat kell leírni betűvel)

Kb ennyi.

2017. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Ne félj, sztem csak azért van a teszt, " legyen neve " a gyereknek.

Biztos megoldhatóak a feladatok.


nagyon rég voltam, megfeleltem akkor, tezt miatt legalábbis.


Nem emlékszem a kérdésekre.

Személyes adat biztos kell.

2017. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk logikai feladat volt, egyenletek, százalék szamítás, ez fél éve volt.
2017. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dongaben ***** válasza:
Én egyszer voltam kényszerből... A teszt után közölték, hogy mi, mind "okosak vagyunk", majd a cég nevét is, ahová felvennének. Én akkor lettem lumbágós...
2017. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!