Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákszövetkezet tapasztalatok?

Diákszövetkezet tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek,tapasztalatotok a diákszövetkezetekről? Elakarok kezdeni dolgozni,csak kíváncsi vagyok mennyire bánnak emberiesen a diákkal,meg mit bíznak rá meg ilyenek.

2018. ápr. 23. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit tisztázzuk le szerintem. A diákszövetkezetek gyakorlatilag HRes cégek, ők intézik a felvételed, a béred, sokszor az interjúztatásod, de nem náluk dolgozol. Maga a munka épp attól függ, hogy milyen partnercégük van, a szórólapozástól az egészen komoly feladatokig bármi előfordulhat.
2018. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi az, hogy emberiesen banni valakivel? az allatiasan szonak nem ez a parja....

amugy muszaj vagy rajtuk keresztul dolgozni, ha csak nem valami kis boltba akarsz elmenni kisegitonek, ahol anyud ismeri a tulajt, mert a legtobb melo a szovetkezeteken keresztul van meghirdetve.

nagy atlagban normalisan kezelik a dolgokat, ertesitenek a munkakrol, emailben v neha telefonon keresztul kerdeznek arrol h tudnad e vallalni a kovetkezo lehetoseget, v ilyesmi . fizetni fizetnek, altalaban a hataridot is betartjak.

sokfele munkakorben hirdetnek melokat, pl promoter / hostess, kasszas, arufeltolto , szorolapozo, raktaros, osszeszereles, irattaros, adminisztrator, telefonos ertekesito munkakorokben. nehol akadnak gyakornoki, komolyabb munkak is.

nezz korbe, nezd meg tobb szovetkezet honlapjat is, vagy kerdezz konkret szovetkezetrol, akkor tobbet tudunk mondani.

2018. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van jó és rossz tapasztalatom. Pannonwork és Melódiák esetében azt tapasztaltam, hogy diákok dolgoznak a szövetkezetnél is, láthatóan nincsenek tisztában semmivel és nem veszik komolyan.


Most MŰISZ-en keresztül dolgozom, ők láthatóan professzionálisabbak és figyelnek a diákok érdekeire, tisztában vannak a jogi részével a dolgoknak.


Egyébként általában véve azt tanácsolnám figyelj oda, mert sokszor mondanak/elvárnak olyat amihez egyáltalán nincs joguk.

2018. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!