Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire megbízható a Rébusz...

Mennyire megbízható a Rébusz diákszövetkezet? Behívtak Tesco-ban pénztárosnak, és most lesz valamilyen orientáció. Tapasztalatok? Valaki csinált már nagy kárt a kasszásként? Pl elszámolt valamit.

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 17:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

A pénztáros meló iszonyatosan monoton! De mellette stresszes lehet ha pampog a vevő!

Ezekre kíváncsiak.

Vagyis hogyan bírod a monotonitást és a stresszt.

lehet hogy adnak valami ezzel kapcsolatos feladatot is...


Bár azért bátor az a HR-es aki egy diák ideiglenes munkást tesz be ilyen posztra!

2012. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Félek, hogy elrontok valamit.. na meg sok rosszat hallottam a Rébuszról is, hogy nem fizetnek ki, stb. de más meló meg nincs
2012. júl. 4. 17:52
 3/39 anonim válasza:
100%
kb 2ora alatt elmesélik neked h nm lophatsz,használj dezodort ! (komolyan :D) meg aláiratnal veled egy tonna papirt ,ha eddig nm tudtál minden iratszámod külön,ez után fejből fogod nyomni. legombolnak rólad 1500ft ot tescos polora s kitűzőre majd mehetsz dolgozni. Voltam én is,de sztem irreális elvárás egy diáktol h teljes anyagi felelősséggel legyen ennyi pénzért szinte 0 szünettel. engedéllyel lehet még pisilni is menni. jah és még egy adalék,ha épp kis tescoba vagy beosztva végig állod a 6-8 orát.
2012. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
És te csináltál hibát amit levontak?köszi az infót amúgy :) te is rébusznál voltál?
2012. júl. 4. 18:25
 5/39 anonim válasza:
100%

nem hibáztam,de nagyon kell figyelni,kb minden 2-3. vevő vagy lopna vagy bejátsza h nincs nála elég many. igen rébusznál.

örülök h segithettem :)

2012. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. júl. 4. 19:41
 7/39 anonim ***** válasza:

Az első napomon beültettek a legforgalmasabb kasszába, persze hogy semmit nem találtam meg kb, volt hogy hibáztam, volt hogy a vevő hozzámvágta a motyóit, de eltűrtem, bár a sírógörcs megkerült akkor és kevés kellett ahhoz hogy pofon vágjam a bunkó barom stílusáért, persze kijavítottam és mosolyogva elnézést kértem.

Első nap többlet, utána egy hatalmas hiány mivel az utalványokat nekem senki nem mutatta meg, hogy melyik milyen utalvány...Aztán belejöttem és mostmár szeretem csinálni :)

Csak tényleg vannak olyan vásárlók, akik olyan parasztok tudnak lenni, hogy iszonyat. Ha valami akciósra van ki írva de a gépben nem, akkor már te is egy büdös paraszt vagy aki átakarja verni a vevőt. Ilyenkor kell a vevőszolira irányítani az embert. Van olyan hogy valaki nem érti meg azt hogy kosárral akkor se mehet ki ha nem hozott szatyrot és itt áll a kocsival...Múltkor egy nő a fejessalátáit akarta kivinni kosárba,nem volt hajlandó kipakolni, éreztem hogy valami van a fejessali alatt, szerencsémre a bizti őr közvetlen közelembe volt, és jeleztem neki hogy itt lesz bibi...Természetesen a fejes salik alatt bőszen megbújt még ez meg az :) De nem cseszett le érte senki a nővel meg kifizettettem mindent.

Az első nap ha elcseszed nincs gond, belefogsz jönni :) És a végére már szeretni fogod :)

Ne feledd: A vevőnek mindig igaza van! :) Mindig mosolyogj, ne flegmázz :D És érthetően beszélj mert volt incidensem már abból is hogy az egyik drága vevő a "nem tehetek róla" helyett azt értette hogy "nem érdekel" és neki állt velem üvöltözni, hogy mi az hogy nem érdekel, és őt sem érdekli hogy itt ülök:D

Mondták is hogy ilyet egy szóval se mondtam:D

Szóval kitartást! :)

2012. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
És levonták a fizetésedből a hiányt? amúgy köszi a hosszú választ :)
2012. júl. 12. 14:05
 9/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom mert még a fizetésemet se hajlandók utalni, a bérlap kódomat is állítólag elküldték én nem kaptam meg, szóval most rettentő pipa vagyok az egész """cégre"""
2012. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
uh :S hallottam már ilyen a rébuszról... ezért is a kérdés.
2012. júl. 12. 16:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!