Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarok bemenni mit tegyek?

Nem akarok bemenni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aprilis 1-tol toltom a felmondasi idom aprilis 31-ig. Ez ido alatt eljottem tappenzre. Kolleganomnek uzentem mondja meg a fonokomnek tappenzen vagyok. Viszont tegnaptol mar mennem kellett volna mert ugy gondoltam utolso heten bemegyek dolgozni. De valahogy nagyon kellemetlenul erzem magam biztosan gondoljak hogy nem beteg voltam csak nem akartam menni. Szerintetek ha nem megyek be baj lesz belolle? Papirokat meg nem kaptam ki
2018. ápr. 24. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, baj lesz belőle.
2018. ápr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Viselkedj felnőtt módjára.
2018. ápr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj be. Senki nem fog veled foglalkozni, valakik dolgozni járnak be, nem pedig lelki életet élni.
2018. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj az en munkahelyemen lelki eletet elnek nagy reszben. Mit mondjak miert nem voltam harom hetig? Mondjam meg az igazat?
2018. ápr. 24. 08:59
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj, de meg kellene tanulnod felnőtt módjára viselkedni. A kolléganőddel üzensz a főnöködnek, ez is milyen már? Miért olyan nehéz, miért olyan baromi nehéz őszintének lenni? A főnököddel, a kollégáiddal. Aztán meg majd csodálkozol, ha elterjed a híre, hogy milyen vagy, és nem találsz munkát sem a későbbiekben.
2018. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs vesztenivalód, megmondhatod az igazat, ha kérdezik.
2018. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha megadod ezt a helyet referenciának, és felhívják őket, akkor ne számíts pozitív ajánlásra magadról!
2018. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
#8: pontosan, és nagy eséllyel máris bukta az új állást. Legalábbis hasonló a mi cégünknél abszolút kizáró ok.
2018. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor csoportvezető voltam, nagyon szánalmasnak tartottam, ha valaki ilyen módon megfutamodik. De sose vesztegettem energiát arra, hogy faggassam, mikor hol miért volt.
2018. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: Az persze igaz, hogy nem feltétlenül hívják fel a referenciát. Vagy ha nem túl sok időt dolgozott itt, akkor kihagyhatja őket az önéletrajzból.
2018. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!