Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem képesek otthon...

Miért nem képesek otthon maradni betegen? Nem zavarja őket, hogy másokat össze fertőznek, aki még addig nem volt beteg?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 15:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Te honnan írsz, valami kis-helyről, igaz ? :D
2018. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ezt most munkahelyre vagy tömegközlekedésre esetleg utcára, közösségi helyekre érted?
2018. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Mi számít kicsinek? Nem annyira kicsi ahol dolgozok, de ahogy látom sok gyárban megy ez.Taknya-nyála egyben,lázas,stb de be jön...

Bónusz, én könnyen leszek beteg. Persze jobban is, mint a kollega....

2018. ápr. 26. 15:52
 4/28 A kérdező kommentje:
Munkahelyre értve.
2018. ápr. 26. 15:53
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Biztos fontos dolguk van.
2018. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Hát oda tényleg nem kéne bejárni, de van akinek sajnos fontosabb a pénz, mint az egészség.
2018. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Városra, falura, községre, településre, tanyára, meg ilyesmik, gondoltam :D
2018. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
15%
Cigitől szoktam köhögni, az életbe ezt nem rótta fel nekem senki soha, de még olyanok sem, akik nem ismernek. Kisvárosba egyből az arcomba bele, mintha leprás lenne az ember. Na ezért gondoltam, hogy valami kisebb helyről kérdezed, mert ott problémáznak ilyenen az emberek. Egyből karantén, kordon :D :D :D
2018. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Még az ilyen kisebb dolgok amúgy nem is zavarnak, csak amikor full influenzásan, lázasan be jön melózni.Ráadásul akit nem rég rúgtak ki kollega, az még kezet sem mosott soha, pl wc után... :(
2018. ápr. 26. 16:16
 10/28 anonim ***** válasza:
51%

Például azért, mert az adott munkahely nem nézi jó szemmel, ha valaki elmegy táppénzre, vagy már alapból nem is enged, mert felvételkor, vagy a betegség kezdetekor közli, hogy nincs táppénz.

Szóba jöhet az is, hogy anyagilag az illető nem áll jól, és muszáj lábon kihordani a betegséget.


Sajnos Magyarországon ezek hétköznapi dolgok.

2018. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!