Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ennyire látszik az arcomon,...

Ennyire látszik az arcomon, hogy nem ez életem munkája?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyok a jelenlegi munkahelyemen, nem szeretem ezt csinálni, de ennek tanultam, mindig is ebben dolgoztam (23 éves vagyok), kedvetlen is vagyok amikor dolgozok, az utóbbi időben már többen is megkérdezték, hogy tetszik-e még mindig a hely , milyen, stb. A menedzserem, szakács, az igazgató is kérdezte, hogy tervezek-e itt maradni, olyan is érdeklődött akivel egyébként nem is beszéltem csak 1-2 szót.. Ennyire látják rajtam, hogy nem vagyok jókedvű? Barátnőm szerint is sokszor látszik az arcomon, amikor vele vagyok akkor se vagyok valami vidám a munka miatt, egyébként jól dolgozom, szerintem jobban is mint a munkatársaim. Így az is eszembe jutott, hogy azért érdeklődnek, mert félnek, hogy elmegyek? Nem vagyok annyira beszédes, mint a többiek, de ők már évek óta ott vannak.Nem tudom mi miatt kérdezősködhetnek? Minden esetre nem ez az álom szakmám, de nem igazán tudom mire tudnék váltani a közeljövőben, főleg úgy, hogy jövőre suliba tervezek menni, addig valahogy ki kéne húzni de nem akarok beleőrülni :D

2018. máj. 1. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vendéglátásban, főleg, ha beválsz, akkor bizonyára azért érdekli őket, hogy hosszabb távon is számíthatnak-e rád.
2018. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony látni az ember arcán ha valami nem tetszik neki. Valószínű, hogy rajtad is látják, hogy nem vagy toppon a melóhelyen.
2018. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megjátszani viszont nem tudom magam annyira, tényleg nagyon rossz ezt csinálni. Más területen nem is igazán dolgoztam, de ez így tönkre teszi a minden napjaim.
2018. máj. 1. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol kérdezgetik hogy mennyire tetszik a munkád és a munkahely.


Miért mit kérdezzenek?


Amúgy azzal ne foglalkozz hogy nem illik a munka ahhoz amit tanultál.


Én a szakmámban eddig 3 hónapot dolgoztam, 36 vagyok, de olyan speckó a szakmám hogy szerintem ez a 3 hónap az annyi is marad, be is fejeztem azzal.

2018. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem zavarna, de egy érettségivel és vendéglátó okj-val sok irányba nem tud menni az ember :D Ezért megyek tovább tanulni jövőre, csak addig ki kellene bírni.:D
2018. máj. 1. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Vendéglátó OKJ?


Na figyelj irány Spanyol vagy Olaszba egy étterembe, én is lépek nemsokára, nekem más a végzettségem, de komolyan lehet beülök az autóba azt lépek le, akár valahova takarítani.

2018. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy már több munkahelyen is voltam ilyen helyzetbe, mint te most, és léptem mindenhonnan emiatt. Már megbántam. Nem arra kellett volna fókuszálni, hogy nem szeretem a melót, hanem a társaságra és a kitartásra, csak az nem volt meg. A legtöbb munka egy idő után úgyis favágás. Becsüld meg, hogy érdeklődnek felőled és számítanának rád!
2018. máj. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A társaság sem az igazi számomra, hárman vagyunk egy nap bent az étterembe és mindenki ismeri a másikat évek óta :/ Én meg amúgy sem vagyok az a beszédes , így inkább csak elvagyok itt. Szoktam beszélni velük de nem úgy mint ők egymással, inkább csak hallgatom őket .. De másik vendéglátós helyet biztosan nem akarok már keresni. Kihúzom itt amíg nem jön össze az iskola, aztán a többi majd alakul.
2018. máj. 3. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!