Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos voltam régebben és...

Pattanásos voltam régebben és ez meg is látszik az arcomon. Hallottam, hogy olyan dolgokkal, amiben van AHA és/vagy BHA sav eltüntethetem a pattanások után maradt nyomokat. Ajánlanátok ilyen hámlasztó krémet vagy maszkot vagy bármint?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
--> Kozmetikus --> Mikrodermabrázió
2014. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez szerintetek jó lenne?
2014. márc. 9. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szépen elhalványította a hegeket. Persze több alkalommal kell menni, nem elég egyszer.
2014. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, kipróbálom. :) De ha lehet inkább itthoni módzsert szeretnék.
2014. márc. 9. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem, nem olcsó mulatság. Viszont otthoni módszer nem nagyon van rá. Maximum valami hámlasztó kenőcs, ami kérdés, hogy hatásos lesz-e.
2014. márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hámlasztani sok mindennel lehet, én savas gyümölcsökkel tettem, alma, ananász, stb. Ezek is jók rá. Le kell turmixolni és felkenni. Krémet nem tudom hol lehet venni. Talán bioboltban?
2014. márc. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!