Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azon a munkahelyen ahol csak...

Azon a munkahelyen ahol csak nők dolgoznak oda esély sincs arra, hogy férfit felvegyenek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Esély van rá, de tény, hogy sok "női" irodai csak női alkalmazottat keres.
2018. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

De ne bánd, ha ez miatt nem vesznek fel! :) Az egészséges munkalégkör ott kezdődik, ahol fele-fele arányban vannak nők és férfiak!


/Első voltam/

2018. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Esély az van, de totál értelmetlen. Pl.: a szocterületen rengeteg nő van, és megy a "Halleluja", ha végre egy hapsit találnak, aki részben azért kell, hogy a tyúk-ketrecharc csillapodjon, megszűnjön, mert ezt se a csapat-, se a (szakmai) vezetők nem képesek kordában tartani - pedig eredetileg szakemberek, akik emberekkel foglalkoznak...
2018. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Én világ életemben nők között dolgoztam, most is, kb 10:1 vagy még kevesebb férfi, nem kívánom senkinek, a pokol ehhez képest szanatórium.
2018. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van esélyed. De ahol sok nő van, ott ölik egymást.

Irodán kívül pl a varroda is ilyen. Műszerészen kívül nem sok ffi van.

Egy próbát megér, tapasztalat mindig kell.

2018. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Van benne valami, mert több munkahelyen is dolgoztam, ahol ha felvétel volt, a fiúk/férfiak önéletrajza ment a kukába. Az indok mindig az volt, hogy a férfiak nehezen irányíthatóak és nem tisztelik a senior női kollégák vagy női főnökök tekintélyét.

De hasonlóan végeztek a 35 feletti, bármilyen nemű jelentkezők önéletrajzai is, ugyanezen indokokból: nehezen irányíthatóak, van véleményük, nehezen tanulnak új dolgokat. A 35 alatti nőkét meg azért dobták a kukába, mert mindjárt szülni fognak. :D Nehezen is találtak embert...

2018. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 swagolasz válasza:
93%

Én voltam olyan helyen :D Ott mindenkiről megtudtam minden gáz sztorit :D Mindenki engem sokkolt.. Amúgymeg nem olyan, mint amilyennek elképzeled :D A főnököm is csaj volt, ő rajtam próbálta csiszolni az agyarát kevesebb sikerrel, nagyon stílusosan távoztam onnan, enyém volt az utolsó szó az biztos és ahogy hallottam nem felejtett el egy darabig :D


22/F

2018. máj. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Úristen, ne akarj nők között dolgozni. Anyám is most kérette át magát másik laborba, mert nem tudta már elviselni a folyamatos pletykálkodást.


egyébként van halvány esély. engem pár éve behívtak sóhivatalba (munkaügyi), pont azért, mert már ciki volt a főnöknek, h 30 irodista nő lötyög a munkahelyen, és egy férfi csak.

nos az egyik diplomás nő már a bemutatkozásomkor (!) elkezdett fúrni, mert h nincs tapasztalatom a területen.

nem is kaptam meg az állást, feltételezem azért, mert megdumálták a főnököt, h nem akarják.


de voltam anno olyan üzemben próbamunkán ( 6 nő+ 1 férfi), ahol 10 perc után már tudtam, h az egyik nő megbánta h férjhez ment). na meg is értettem, h az egyetlen férfin miért volt fejhallgató.


tényleg ne akarj nők között dolgozni.

2018. máj. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a munka, ha bölcsőde, akkor biztosan nem, máshol azért van esély..
2018. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kicsibarany ***** válasza:
54%

Nálam pont fordított a helyzet, 4 pasival vagyok egy irodában. Ugyanaz a pletykálkodás megy egész nap részükről, mint amiket itt írnak. Viszont itt a légkörrel minden rendben.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, egy jelentkezést megérhet a dolog ha oda akarsz menni, nincs veszíteni való, max nem vesznek fel.

2020. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!