Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosult vagyok valamilyen...

Jogosult vagyok valamilyen ellátásra?

Figyelt kérdés
22 vagyok és töbszörös csapdában vagyok, amit szégyellek, de ez van. Hosszú munkanélküliség után végre találtam munkát ahol 1,5 hónapot dolgoztam, de kitettek mert leépítés volt. Korábban már dolgoztam asszem több mint fél évet. Azzel s ezzel a másfél hónappal valamit kaphatok?
2018. máj. 3. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Bemész a helyi önkormányzathoz és megmondják.
2018. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Be kell menni a munkaügyi központba és ott mindent elmondanak.
2018. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az kmaradt, hogy munka tényleg nincs, és szeptemberben megyek egyetemre, csak a tb-m legyen rendben, más már minden mindegy.


Inkább munkaügyi, mint önkormányzat

2018. máj. 3. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy álláskeresésit kapj (a munkanélküli új neve), az elmúlt 3 évben kell leglább 360 nap munkaviszonyodnak lennie, szóval a munkaügyi központ nem fog tudni semmit kezdeni veled.

Max az örkormányzat, hab oplyan az anyagi helyzeted, lézetik olyan, hogy átvállalják a tb fizetést, de nem tudom, ez hogy működik.

2018. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szánalmas ez az egész.
2018. máj. 3. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmit. Legalább 1 év munkaviszonynak kell lenni, és úgy rémlik, hogy annak is már egybefüggően.

Ettől függetlenül regisztráltathatod magad munkakeresőként, de akkor el kell fogadnod, ha valamit felajánlanak.

2018. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, szánalmas... 4 éve dolgozhatnál, nem a töködet kéne vakarni.
2018. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!