Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy oldjátok meg az iroda...

Hogy oldjátok meg az iroda levegőjének elfogadható állapotban tartását, ha szellőztetni valamilyen okból nem lehet?

Figyelt kérdés

okok, amiért esetleg nem lehet:

- nincs ablak

- rossz az ablak

- nem nyitható az ablak

- kintről büdös jön be


2017. szept. 28. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát jobbat szerintem senki sem tud mint hogy kinti levegőt kell beengedni, szerinted van jobb??


Ha meg olyan dolgozol akkor keress másik munkahelyet de komolyan, tönkre megy a tüdőd.


Ha kintről nem tudsz szellőztetni akkor problem van.


Rossz az ablak? Meg kell javíttatni.


Nem igaz hogy kint nincs normális levegő?!

2017. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy büdös, nyirkos sikátorra nyílik az iroda ablaka, ahol dolgozom. De dolgoztam már olyan helyen, ahol egyáltalán nem volt ablak a szabad levegőre, az nem véletlenül múlt idő. Tervben van, hogy váltok, de egyelőre valamiből fizetni kell a számlákat, úgyhogy most ezt kell megoldani valahogy.
2017. szept. 28. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Kinyitod az ajtót akkor, csak van a folyosón egy ablak vagy nem messze valami hely, ahonnan jön be tiszta levegő.
2017. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De komolyan én nem is dolgoznék olyan helyen ahol nem tudom az ablakot kinyitni és egyet szellőzetni.


Nem is lehet elviselni.

2017. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint hogy olyan helyen se dolgoznék nagyon ahol nincs egy normális WC, mosdó.


Akkor nézegetnék más helyet.

2017. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahol nem lehet szellőztetni, ott általában beépített szellőztető rendszer van, vagyis így oldanám meg. Mást szerintem nagyon nem tehetsz.

Ha kellemetlen huzamosabb ideig nyitva tartani az ablakot, akkor csinálj 5 percre kereszthuzatot, majd csukd be az ablakot.

Esetleg lehet javasolni szellőztető beépítését, vagy elszívóét, ami kiszívja az elhasznált, meleg levegőt és ezzel egy időben ajtót nyitni, a folyosón pedig ablakot, ahonnan beáramlik a friss.

2017. szept. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmi lehetőség a szellőztetésre? Hogy kapott engedélyt munkahely létesítésére?

Nagyon rossz szag jön be? Milyen gyár van ott?


Akkor maradok a helyemen.

Ha visszamennék a terembe, világvége lenne. :(

Van ablak, nyitható, csukott állpotba huzatos kicsit.

Ha ki akarják nyitni szellőztetés miatt, vannak a fagyosok. :(

Pedig a levegőcsere kell. A kilélegzett, elhasznált levegőt szívjuk vissza, az nem buli. Nem tudunk úgy gondolkodni, dolgozni, hibát is vétünk, többet is.

Arról ne is beszéljünk : fizikai zokni az ember.

2017. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Főnöknek megmondod hogy kell oxigén palack ha normálisan nem tudsz szellőztetni: Két palack kinyit, és meg van oldva egy időre ( biztos ki lehet számolni meddig jó ez, de a fene se tudja.)


Vagy te hozol gázpalackot, vagy hozatsz Pekingből gazdagoknak készített konzerv levegőt és azt szívod karton számra.


Esetleges értelmes megoldás: Keress sajnos más helyet, és addig is kitartás!

2017. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van szellőzőrendszer, de nem az igazi. Ez egy új telephely, a régit kinőtte a cég. Az engedélybe nekem nincs beleszólásom, én dolgozom, azon vagyok, hogy versenyképesebbé tegyem magam, és hogy ne legyen gyors váltás az önéletrajzomban, aztán amint tudok, elkezdek jobb helyet keresni, és lépek, amint találok. Amikor itt kezdtem, akkor is tudtam, hogy nem innen akarok nyugdíjba menni, de még rosszabb helyről váltottam, és kell a pénz, egyedül élek, szóval egyelőre ülök a fenekemen. A kollégákkal próbálunk valami megoldást találni, de alkalmazkodni kell egymáshoz, meg a lehetőségekhez, van, aki az automata illatosítót nem bírja. A munkavédelmis már szólt az ablak miatt, még nem jutottunk el a cseréig, nem is tudom, hogy egyáltalán hogy szól a bérleti szerződés, lehet-e, vagy külön engedély kell.
2017. szept. 30. 21:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék olyan helyen dolgozni ahol pl. nincs egy normális mosdó.


azért vannak alap dolgok, pl. normális kommunikáció kollégák között, nem egymás ütés verése, stb.


Mert hogy autót nem adnak bejárni dolgozni azt megértem, vagy milliós fizetést, de vannak alap dolgok.

2017. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!